KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli, Türkiye’nin yansımasıdır
Kocaeli, Türkiye’nin yansımasıdır
Siyaset
17 Aralık 2009 Perşembe 13:26
  • 737
  • 0

Kocaeli, Türkiye’nin yansımasıdır

TDH İl Yönetimi’nin haftalık olağan toplantısına katılan Marmara Bölge Sorumlusu Orhan Duran, ilimizin önemine değinerek, “Kocaeli, Türkiye’nin yansımasıdır” dedi

Türkiye Değişim Hareketi İl Yönetimi olağan haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz hafta genel başkan Mustafa Sarıgül`ün, Kocaeli yönetimini yemekli toplantıda kabul ettiği etkinliğin değerlendirilmesi, toplantının ana gündem maddesi oldu. Tüm üyelerin katıldığı toplantıya ayrıca TDH Marmara Bölge Sorumlusu Orhan Duran da katıldı.
 

HAZIRLIK MERKEZİ
Toplantı öncesi konuşan Orhan Duran, “Biz 17 Ekim`de iktidara hazırlık merkezi dediğimiz bu binanın açılışını gerçekleştirdik. Burada gördük ki halkın bize desteği vardı. Bizim muhalefet istemediğimizi, hedefimizin iktidar olduğunu halkımız da anlamış, bizi desteklemeye gelmişlerdi. Biz özlenen iktidar anlayışını getireceğiz” dedi.
 

MARMARA KAZAN BEN KEPÇE
İlimiz ve partisinin il yönetimi hakkında da görüşlerini belirten Duran konuşmasını şöyle sürdürdü: “Kocaeli`nin iyi bir başkanı, iyi bir yönetimi var. Kocaeli`nin yansıması Türkiye`nin yansımasıdır. Marmara kazan ben kepçe dolaşıyorum. Kocaeli partimizin en önem verdiğimiz iller arasında. Bizim partimizi anlayabilecek bir taban var burada. Sanayisiyle önem kazanmıştır Kocaeli. İşçi kentidir.”
 

KOCAELİ`YE GÜVENİYOR
Duran`ın ardından konuşan il başkanı Coşkun Ağıryılmaz ise toplantının gündem maddesi hakkında açıklama yaparak, “Genel başkanımız bize yemek sözü vermişti. Bunu gerçekleştirdi. Onunla bilgi alışverişlerinde bulunduk. Hepimizle ilgilendi. Bize ve ilimize olan güvenini ifade etti” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ