KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Körfez CHP takdir topladı
Körfez CHP takdir topladı
Siyaset
06 Aralık 2012 Perşembe 10:56
  • 1370
  • 20

Körfez CHP takdir topladı

Haftalık toplantısında il başkanı Yalçın Kuşkan ve il yöneticilerini ağırlayan CHP Körfez İlçe Örgütü, çalışmalarıyla takdir topladı
CHP İl Örgütü, ilçelerle daha yakın ilişki kurmak için her hafta bir ilçeye konuk oluyor. Bu kapsamda Körfez ilçe örgütünün haftalık yönetim kurulu toplantısına katılan il başkanı Yalçın Kuşkan ve yönetimi çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi aldı. İlçe başkanı Mehmet Miroğlu`nun ev sahipliğinde Körfez Öğretmenevi`nde gerçekleştirilirken toplantıya ilçe yönetimi de tam kadro katıldı.
 
SONUÇLARI SUNDU
Tamamladıkları mahalle örgütlerinin ve etkinliklerin sunumunu yapan İlçe başkanı Miroğlu, yaklaşan ilçe istişare toplantısının hazırlıklarından da bahsetti. 2007-2009-2011`de geçirdiğimiz seçimlerin Körfez ilçedeki istatiksel verilerini hazırlayarak il başkanına sunan Miroğlu, Kuşkan ve yöneticilerin takdirini kazandı. 
 
BAŞARIYA YÜRÜYORUZ
Körfez ilçe örgütünün çalışmalarından memnun kalan il başkanı Yalçın Kuşkan, Miroğlu ve ekibine teşekkür ederken şunları söyledi: “Mehmet Miroğlu ile Körfez`de büyük bir ilerleme kaydettik. Yaşanan sıkıntılar yavaş yavaş unutuluyor. Yeni bir oluşumla başarıya doğru yürüyoruz. Körfez`de yapılan çalışmalar böyle devam ederse önümüzdeki seçimlerde güçlü bir şekilde rakiplerimizin karşısına çıkarız.” 
 
MAHALLELER HAZIR
Körfez ilçe başkanı Miroğlu ise “Partimizin Körfez`de bugüne kadarki çalışmalarını ve aldığı oy oranlarını istatiksel verilere göre inceliyoruz. Bütün mahalle örgütlerimizi tamamladık ve çalışmalara başladık. Önümüzde bir ilçe danışma toplantısı var. Yaptığımız bu çalışmaları partililerimizle de paylaşarak yaklaşan seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanacağız” ifadelerini kullandı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ