KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
Körfez İYİ Parti’ye kaldı!
Körfez İYİ Parti’ye kaldı!
Siyaset
28 Aralık 2018 Cuma 17:46
  • 6515
  • 3

Körfez İYİ Parti’ye kaldı!

Geçtiğimiz günlerde CHP ve İYİ Parti’nin Türkiye genelinde olduğu gibi Kocaeli’nde de ittifak yapacağı açıklanmıştı.

CHP’nin Büyükşehir Belediye Başkanlığın da İYİ Parti’yi destekleyeceğini İYİ Parti’nin de bir çok ilçede CHP’li adayları destekleyeceği kararlaştırılmıştı. Fakat İYİ Parti’nin ve CHP’nin hangi ilçelerde birbirlerini destekleyeceği belli değildi. Bugün CHP Genel Merkezin den edindiğimiz bilgiye göre Körfez’de Belediye Başkanlığı adaylığı için İYİ Parti adayı Salih Şirin’in CHP ve İYİ Parti’nin ortak adayı gösterileceği öğrenildi.   

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum
default photo
Yazan: Ömer Reis

Olmasi gereken...! Körfez İYİ lerin olmaliydi hak eden hakkini verecek halki refaha erdirecek İYİ ler ve İYİ partydir . Allah'ın izniyle bu secim körfez İYİ partynindir...

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Körfezim
Yazan: Kenan Korkmaz

Körfez icin gercekten cok İYİ olacaktir.Gazanız mübarek olsun.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Yazan: Halil Türker

Doğru olanda buydu başarılar diliyorum inşallah hersey güzel olacak.Körfez için doğru karar.

2 Beğendim
1 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ