KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Körfezli girişimci kadınlar BİR ARAYA GELDİ
Körfezli girişimci kadınlar BİR ARAYA GELDİ
Siyaset
Nabi Yazıcı
17 Şubat 2018 Cumartesi 15:02

Körfezli girişimci kadınlar BİR ARAYA GELDİ

Körfez Çınar Park Otel’de düzenlenen bir etkinlikte Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun yer aldığı panelde, ilçenin girişimci kadınları bir araya geldi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt, KTO Başkanı Sibel Moralı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu ve kadın kolları ile meclis üyeleri ve ilçedeki girişimci kadınların buluştuğu, “Üreten ve yöneten girişimci kadınların buluşması” adlı panelde çalışan kadınlar konuşuldu.

Toplantıda, çalışan ve üretime katkıda bulunan kadınların ekonomide ki yeri, önemi, ticaret hayatındaki değeri anlatıldı.

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu