KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Korkmaz ve Yıldırım düellosu kızışıyor
Korkmaz ve Yıldırım düellosu kızışıyor
Siyaset
07 Kasım 2012 Çarşamba 10:23
  • 1336
  • 11

Korkmaz ve Yıldırım düellosu kızışıyor

AKP’li Ali Korkmaz ve CHP’li Selman Yıldırım arasındaki düello kızışıyor. Korkmaz, İzmit Belediye Meclisi’ni izleyen Yıldırım ve ekibine çattı, “Meclise 3 saat dayanamayan yönetim, seçime nasıl dayanacak?” diye sordu

AKP İzmit İlçe Teşkilatı`nın haftalık yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti. Toplantı öncesi konuşan ilçe başkanı Ali Korkmaz, yaklaşan 10 Kasım nedeniyle Atatürk`ün ebediyete intikalinin 74. yılını ve tüm şehitlerimizi saygıyla andığını söyledi.  İzmit Belediye Meclisi`nde kabul edilen 127 milyon liralık tahmini bütçesinin hayırlı olmasını dileyen Korkmaz, meclis toplantısına katılan CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım ve yönetimini eleştirmeden geçmedi.

 
AĞIR ELEŞTİRİ
CHP ilçe yönetiminin bütçe görüşmeleri devam ettiği sırada meclis salonunu terk etmesine değinen Korkmaz, “Selman Yıldırım, 3 saat meclise dayanamayan bu yönetimle seçimlere nasıl dayanacak? Her zaman söyleriz; siyaset bir ekip işidir. İflas etmiş esnaf eski defterleri karıştırırmış. Bu söz aynı CHP`yi göstermektedir” dedi.
 
BÜYÜK KATILIM
AKP`ye büyük bir teveccüh olduğunu ifade eden Korkmaz, “Önümüzdeki günlerde partimize büyük bir katılım olacak. CHP, MHP ve Demokrat Parti`den isimler var. HAS Parti`liler ise il danışma kurulu toplantısında parti rozetimizi takacaklar. Partimizin ibresi sürekli yükseliyor. Bunda; halkın içinde olmamız ve izlediğimi samimi siyaset anlayışımızın etkisi var” şeklinde konuştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ