KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Korkmaz’dan kadınlara teşekkür yemeği
Korkmaz’dan kadınlara teşekkür yemeği
Siyaset
07 Aralık 2011 Çarşamba 13:44
  • 804
  • 0

Korkmaz’dan kadınlara teşekkür yemeği

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, kongre sürecinde kendisinden yana tavır sergileyen kadın kolları yöneticilerini yemekte ağırladı

Geçtiğimiz hafta sonu kongresini tamamlayan AKP İzmit İlçe Teşkilatı`nda yüzler gülüyor. Tek listeli kongrede atanmış başkanlıktan seçilmiş başkanlığa terfi eden ilçe başkanı Ali Korkmaz, kongre sürecinde kendisine destek veren ve kongrenin sorunsuz bir şekilde geçmesi için çaba harcayan kadın kolları yöneticilerini Sekapark`taki Marmara Balık Lokantası`nda organize ettiği teşekkür yemeğinde ağırladı.
 

ÖZVERİ GÖSTERDİLER
İlçe kadın kolları başkanı Aysel Demirtaş ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu yemekte kadınlar bir yandan balık keyfi yaparken bir yandan da ilçe başkanı Korkmaz`la süreci değerlendirdi. Çorbalar içilip balıklar yedikten sonra konuşan ilçe başkanı Korkmaz, “Bu bir aile yemeği. Kongremizi birlik, beraberlik içinde yaptık. Hanım kardeşlerim kongre sürecinde büyük özveri gösterdiler. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
 

GÜZEL İŞLER YAPTIK
Korkmaz, atanmış başkan olarak görev yaptığı 9 aylık süreçte gerek kadın kolları, gerek gençlik kollarıyla güzel işler başardıklarını kaydederek, “Bundan sonraki süreçte de ekibimizle birlikte 2014 ve 2023 vizyonuna partimizi taşıyacağız. Birlik beraberlik için de çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte taşın altına elimizi koyacağız. Partimiz için, İzmit`e hizmet için çalışacağız” diye konuştu. Daha sonra söz alan ilçe kadın kolları başkanı Aysel Demirtaş, önce başkan Korkmaz`a görevinde başarılar diledi.
 

YENİ KAMPANYA YOLDA
Demirtaş, daha sonra kadına yönelik şiddeti engellemek için TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu tarafından hazırlanan, Başbakan Erdoğan`a dahi imzalatılan bildiriyi ilçe başkanı Ali Korkmaz'a imzalattı. Demirtaş, 2 hafta boyunca konuyla ilgili imza toplayacaklarını belirterek, “Bu bildiriyi belediye başkanımız ve ilçemizin yöneticilerine imzalatacağız. Topladığımız imza sayısını açıklayacağız. Bu kampanyanın hemen ardından yeni bir kampanyanın duyurusunu da gerçekleştireceğiz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ