KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Mahalle başkanından Engin Koyun’a ziyaret
Mahalle başkanından Engin Koyun’a ziyaret
Siyaset
14 Aralık 2012 Cuma 11:43
  • 1043
  • 0

Mahalle başkanından Engin Koyun’a ziyaret

AKP Körfez İlçe Hacıosman Mahallesi yeni yönetimini kabul eden Koyun, “Sizler partimizin sokaklardaki ve mahallelerdeki dili olan arkadaşlarımızsınız” dedi

AKP Körfez İlçe Hacıosman Mahallesi yeni başkanı Erhan Güneş ve mahalle yönetim kurulu üyeleri, AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun`u ziyaret ederek çiçek takdim ettiler. Başkan Güneş yeni göreve atanmalarından dolayı başkan Koyun`a teşekkür etti. Yapacakları yeni çalışmalarla ilgili kısa bilgiler vererek, yeni mahalle yönetimi olarak partiye en çok hizmet eden mahalle olacaklarını söyledi.

 
BAŞARILAR DİLEDİ 
Engin Koyun AKP teşkilatı ve Türkiye gündemindeki son gelişmelerle ilgili misafirlerine bilgiler verdi. AKP`nin siyaset anlayışına dair önemli konularda hatırlatmalarda bulunan Koyun, “Sizler partimizin sokaklardaki ve mahallelerdeki dili olan arkadaşlarımızsınız. Mahalle başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin, teşkilat içerisinde çok değerli bir yeri vardır” dedi. İlçe başkanı Engin Koyun ziyaretten dolayı Hacıosman Mahallesi başkanı Güneş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek yeni görevlerinde başarı diledi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ