Marsiad’dan İyi Partiye ZİYARET
Marsiad’dan İyi Partiye ZİYARET
Siyaset
15 Şubat 2018 Perşembe 12:37
  • 292
  • 0

Marsiad’dan İyi Partiye ZİYARET

MARSİAD Başkanı Bahri ODABAŞ, İYİ  Parti  Kartepe İlçe Başkanlığına seçilen Musa Coşkunu ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Odabaş, Rekabetin her alanda kalite getirdiğini ifade ederek, yeni oluşan siyasi hareketin Siyasette Rekabetin oluşmasına hizmet edeceğini, 16 yıllık Ak Parti iktidarının yorulduğunu ve Ülkeyi ve Milleti de yorduğunu, yeni bir siyasi hareketin Ülkeyi ve Milleti zindeleştireceğine inandığını ifade ederek, En Kaliteli yiyeceklerin bile devamlı yenmesi halinde bıkkınlık getirdiğini, Ülkenin siyasi hayatının yenilenmeye ihtiyaç duyduğuna inanıyorum, bu nedenle İYİ PARTİNİN en az %15-20 oranında oy alacağına ve Türk siyasetine yeni soluk getireceğine inanıyorum dedi.

 

İYİ Parti, Kartepe İlçe Başkanlığına seçilen Musa Coşkun, Nazik ziyaretiniz için  size teşekkür ediyorum, sizinle 30 yıla dayanan bir dostluğumuz var, ayrıca MARSİAD olarak cesur çıkışlarınızı, hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadan Kent ve Ülke için çok büyük projeler geliştirdiğinizi biliyorum, İYİ PARTİ olarak bu projelerinize sahip çıkmak istiyoruz dedi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

Yıkım yeni başladı, veliler tedirgin

Yazan: Halk

Yorum: Neden okullar tatil olduğunda yapılmadı

KENT REHBERİ