KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7855 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.4302 TL
Kocaeli Zirve
Nevzat Doğan geç kaldı öğrenciler sıkıntıdan patladı
Nevzat Doğan geç kaldı öğrenciler sıkıntıdan patladı
Güncel
21 Nisan 2010 Çarşamba 17:18
  • 0

Nevzat Doğan geç kaldı öğrenciler sıkıntıdan patladı

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit Lisesi’ndeki kariyer günlerine 45 dakika geç kalınca uzun süre sınıfta bekleyen öğrenciler sıkıntıdan patladı

Genellikle programlara geç kalan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan İzmit Lisesi`nde gerçekleştirilen kariyer günlerine de geç geldi. Başkan Nevzat Doğan`ı görebilmek tam saatinde salonu dolduran öğrenciler, 45 dakika beklemek zorunda kaldı. Öğrenciler, saat 14.00`te başlaması gereken programa zamanında gelmeyen Nevzat Doğan`ı beklemekten oldukça sıkıldı. 45 dakika sonra salona gelen Nevzat Doğan`a İzmit Lisesi`ndeki numarasının yazılı olduğu bir forma hediye edildi. Hediyenin ardından Doğan kendinden bahsetti.

TEZGAH ALTINDA DERS
Doğan, “Biliyorsunuz bende İzmit Lisesi öğrencisiyim. Çok iyi bir lisede okudum, sizlerde bu kaliteli lisede okuduğunuz için çok şanslısınız. Benim sınıfımdan herkes üniversiteyi kazanmıştı. Bende Hacettepe Üniversitesi`ni kazandım. Öğrencilik hayatımda hem çalıştım hem de okudum. Tezgahın altında ders çalışıyordum. Hayatta şartlar zor olabilir ama bir şey çok önemli o da inanç” diyerek başarabilirim demenin önemli olduğunu belirtti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ