KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Marsiad’dan İyi Partiye ZİYARET
Marsiad’dan İyi Partiye ZİYARET
Siyaset
15 Şubat 2018 Perşembe 12:37
  • 368
  • 0

Marsiad’dan İyi Partiye ZİYARET

MARSİAD Başkanı Bahri ODABAŞ, İYİ  Parti  Kartepe İlçe Başkanlığına seçilen Musa Coşkunu ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Odabaş, Rekabetin her alanda kalite getirdiğini ifade ederek, yeni oluşan siyasi hareketin Siyasette Rekabetin oluşmasına hizmet edeceğini, 16 yıllık Ak Parti iktidarının yorulduğunu ve Ülkeyi ve Milleti de yorduğunu, yeni bir siyasi hareketin Ülkeyi ve Milleti zindeleştireceğine inandığını ifade ederek, En Kaliteli yiyeceklerin bile devamlı yenmesi halinde bıkkınlık getirdiğini, Ülkenin siyasi hayatının yenilenmeye ihtiyaç duyduğuna inanıyorum, bu nedenle İYİ PARTİNİN en az %15-20 oranında oy alacağına ve Türk siyasetine yeni soluk getireceğine inanıyorum dedi.

 

İYİ Parti, Kartepe İlçe Başkanlığına seçilen Musa Coşkun, Nazik ziyaretiniz için  size teşekkür ediyorum, sizinle 30 yıla dayanan bir dostluğumuz var, ayrıca MARSİAD olarak cesur çıkışlarınızı, hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadan Kent ve Ülke için çok büyük projeler geliştirdiğinizi biliyorum, İYİ PARTİ olarak bu projelerinize sahip çıkmak istiyoruz dedi.

 

DİĞER HABERLER

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve İl Başkanı Emre Kahraman’ın moderatörlüğünü üstlendiği Sosyal Medya Mitingi’nde binlerce genç ile buluştu. Büyükakın, gençlerle ilgili projelerden kent yönetimine, adaylarla ilgili değerlendirmelerinden Gebze’deki Hünkar Çayırı’na, ekolojik turizmden, ulaşım projelerine kadar pek çok konuda gelen sorulara yanıt verdi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ