KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Maskara oldular
Maskara oldular
Siyaset
27 Aralık 2010 Pazartesi 11:16
  • 5651
  • 21

Maskara oldular

Koskoca iktidar partisi küçücük bir Nedim Arsal sorununu çözemedi, eline yüzüne bulaştırdı, adeta maskara oldu

İktidar partisi AKP okyanusu geçti, derede boğuldu. Girdikleri iki genel ve iki yerel seçimden büyük bir başarıyla çıkan, neredeyse 8 yıldır ülkeyi tek başına yöneten, herkese posta koyan, gider yapan, bu kentin de tek sahibi konumunda olan AKP, küçücük bir ‘Nedim Arsal` sorununu çözemedi, eline yüzüne bulaştırdı, adeta maskara oldu.
 

KOMEDİYE DÖNÜŞTÜ
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan`ın şikayeti üzerine il yönetiminin ‘görevden el çektirme` kararı aldığı, genel merkezin de istifasını istediği İzmit ilçe başkanı Nedim Arsal konusu komediye dönüştü. Kimileri ‘görevden alındı`, ‘kimileri görevde kaldı` diyor, ne olduğunu kimse bilmiyor, kimse doğru düzgün bir açıklama yapamıyor.
 

KARİZMALARI ÇİZİLDİ
Nedim Arsal partiyi resmen kilitlemiş durumda. AKP`liler işi gücü bıraktı aylardır bu sorunla yatıyor, bu sorunla kalkıyor. Ne il yönetimi, ne milletvekilleri, ne bakanlar, ne de genel merkez günlerdir bu sorunu çözemedi. AKP`li yöneticilerin karizması fena halde çizilirken Nedim Arsal ve ekibi hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor, hatta sürpriz doğum günü kutlamaları bile yapılıyor.


SÜREKLİ MESAJ ÇEKİYORLAR
AKP`li yöneticiler ‘MYK`dan bir karar çıkmadı` dese de İzmit ilçe teşkilatına üye partililere üst üste ‘Nedim Arsal görevden alınmadı` mesajları gidiyor. Önceki gün gönderilen mesajda da aynen şunlar yazıyordu: “Sayın İzmit İlçe Başkanımız Nedim Arsal genel merkez tarafından görevinden alınmamıştır. Tüm teşkilata duyurulur. Yarın sabah Doğu Kışla`da yapılacak yürüyüşe hepinizi bekliyoruz.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ