KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0663 TL
  • 6.7772 TL
  • 7.7478 TL
Kocaeli Zirve
Çınarlıspor rötar yaptı
Çınarlıspor rötar yaptı
Amatör Futbol
14 Ağustos 2010 Cumartesi 14:06
  • 1115
  • 0

Çınarlıspor rötar yaptı

Antrenman malzemelerinin yetişmemesi nedeniyle Çınarlıspor’da bugün başlaması beklenen antrenmanlara iki, gün gün rötarlı başlanacak

Malzemeler yetişmedi
Çınarlıspor Yönetimi 15 Ağustos tarihinde yeni sezon çalışmalarına başlanacağı kararı sonrasında yeni sezon malzemelerinin siparişlerinin 15 Ağustos tarihine yetişmemesi nedeniyle bir kaç gün rötarlı olarak çalışmalara başlayacak. Çınarlıspor iç transferde teknik adamın istediği sporcular ile anlaşma sağlayan yönetim kurulu geçen sezon takımda yer alan iki futbolcu ile istenilen ortak noktada buluşamadı. Geçen sezon Derince Birlik spor takımından anlaşmalı olarak alınan Barış, Derince Birlikspor yönetimi bu sezon kendi takımında görev yapmasını istemesi nedeni ile bu konuda ilerleme kaydedilemedi.


Yılmaz: Hayırlısı olsun
Çınarlıspor teknik adamı Ercan Yılmaz iç transferde büyük bölümünü halledildiğini iki futbolcu konusunda pürüz olduğunu söyledi. Dış transferde kesin olarak Balaban spordan Gökhan aldıklarını ve birkaç gün içinde takıma 3 yeni ismi dahil ederek transfere son noktayı koyacaklarını belirtti. Çınarlı spor olarak yeni sezon hazırlıklarına 15 ağustos tarihi olarak kararlaştırdık. Fakat yeni sezon için yönetim kurulunun verdiği malzeme siparişinin yetişmemesi nedeni ile hafta içinde çalışmalara başlayacağız dedi. Çınarlı spor olarak bu sezon birinci amatör kümede zirveyi zorlayacağız”dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ