KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7728 TL
  • 6.3865 TL
  • 7.0504 TL
Kocaeli Zirve
İdmanların neşesi kaçtı
İdmanların neşesi kaçtı
Kocaelispor
16 Nisan 2010 Cuma 16:30
  • 1904
  • 0

İdmanların neşesi kaçtı

Kardemir Karabükspor maçının hazırlıklarını KEV Sefa Sirmen Tesisleri’nde sürdüren Kocaelispor’da moraller bozuk, neşeler yerinde yok

22 FUTBOLCU KATILDI
Kocaelispor, Kardemir Karabükspor maçının hazırlıklarına devam ederken, sakatlıkların artmasından dolayı sabahki çalışmalara 22 futbolcu katıldı. Sabah yapılan çalışmalara Kaleciler Metin ve Serkan katılırken, futbolculardan Uğur Daşdemir, Gökhan, Aydın, Serdar Topraktepe, Ercan, Tevfik, Murat Hacıoğlu, Samet, Onur Türk, Onur Alkan, Yunus, Sherıff Suma, Erkan, Erhan, Cem Sinan, Uğur Durmuş, Ali Cansun, Atahan, Uğur Yasan ve Orhan Alemdar katılan isimler oldu.

SAKATLAR AYRI ÇALIŞTI

Kocaelispor`da sakatlıkları devam eden futbolcular arasında yer alan Ali Bayraktar, Levent Kartop, Mehmet Öztonga, Damir Yüksel, antrenmanda takımdan ayrı kuvvet çalışmalar yaparak hazırlıklarını sürdürdü. Orduspor maçında sakatlanan Ali Bayraktar, masörler tarafından kuvvet çalışmaları yaparken, düz koşular ile çalışmalarına başladı. Mehmet Öztonga, Levent Kartop ve Damir Yüksel sabah yapılan hazırlıklarda düz koşular ve kuvvet çalışmaları yaparak hazırlıklarını sürdürdü.

KIRAN KIRANA MAÇ
Kocaelispor, Kardemir Karabükspor maçının son provasını dün sabah yaptı. Antrenmanın son bölümünde yarım saha çift kale maç yapan yeşil siyahlı futbolcular kıyasıya bir çift kale maç yaptı. Sarı Takım ve Yeşil takım olarak oluşturulan karşılaşmada 2-2 beraberlik ile tamamlandı. Kardemir Karabükspor maçının provası niteliğinde olan çift kale maçta genç futbolcular hünerlerini göstermeye çalıştı. Sarı Takımın gollerini Samet ve Onur Türk atarken, Yeşil takımın gollerini Sherıff Suma ve Orhan Alemdar attı.

SARI TAKIM: 2
YEŞİL TAKIM: 2

SARI TAKIM: Metin, Sherıff Suma, Erkan, Erhan, Cem Sinan, Uğur Durmuş, Ali Cansun, Atahan, Uğur Yasan, Serdar. Orhan Alemdar
YEŞİL TAKIM: Serkan, Uğur Daşdemir, Gökhan, Aydın, Ercan, Tevfik, Murat Hacıoğlu, Samet, Onur Türk, Onur Alkan, Yunus,
GOLLER: Samet, Onur Türk, Sherıff Suma, Orhan Alemdar
Ayhan ARI

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ