KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Mehmet Eryürek geri adım atmıyor
Mehmet Eryürek geri adım atmıyor
Siyaset
24 Aralık 2011 Cumartesi 08:55
  • 2751
  • 26

Mehmet Eryürek geri adım atmıyor

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, genel merkez tarafından yeniden aday gösterilmeyen fakat adaylıkta ısrar eden Derince ilçe başkanı Mehmet Eryürek ile bir araya geldi. Eryürek, görüşmede geri adım atmadı

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, kongreleri ertelenen Derince, Gebze ve Dilovası ilçe başkanlarıyla görüşmeye hafta sonu başlayacağını söylemişti. Civelek, daha fazla beklemeden hafta sonundan önce ilk adımı attı. 9 ilçe kongresini sorunsuz atlatan Civelek, ikinci adayların çıkması nedeniyle ertelediği üç ilçenin kongresini süresinde yapmayı planlıyor. Adayların teke inmesi için görüşmelerini hızlandıran Civelek, ilk görüşmeyi Derince ilçe başkanı Mehmet Eryürek ile yaptı.
 

 

 

GERİ ADIM ATMADI
Civelek, adaylıktan çekilmesini istediği Eryürek`i ikna edemedi. Civelek ile il binasında iki saat süren bir görüşme yaptığını doğrulayan Eryürek, herhangi bir gelişmenin olmadığını ve adaylığında ısrar ettiğini söyledi. Eryürek, “Olumlu ve seviyeli bir görüşme oldu. Karşılıklı olarak birbirimize karşı taleplerimizi aktardık. İl başkanımıza süreci ve Derince ilçesinde yapılanları aktardım. Daha sonra yeniden bir araya geleceğiz” dedi.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ