Kocaeli Zirve
Mehteran takımıyla büro açılışı…
Mehteran takımıyla büro açılışı…
Siyaset
Nabi Yazıcı
15 Mayıs 2018 Salı 10:10
  • 4852
  • 1

Mehteran takımıyla büro açılışı…

AKP Körfez İlçe’de, ilk Mahalle İrtibat Bürosu’nu Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi’nde açtı. Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın da katıldığı açılışta, Mehteran takımının coşkulu müzikleri ve caddeyi dolduran kalabalıkla adeta gövde gösterisi yapıldı.

Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi Numara 5’te gerçekleşen Mahalle İrtibat Bürosu açılışına, Cemil Yaman’ın yanı sıra Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AKP İlçe Başkanı Şener Söğüt, İl Başkan Yardımcısı Engin Koyun, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, ilçe yönetimi, Kadın ve gençlik kolları yönetimleri, Milletvekili aday adayları ve partililer katıldı.

 

Sıkı güvenlik önlemlerinin de alındığı açılışta, Mehteran takımı coşkulu parçalarla açılışa katılan konukları coşturdu. Daha sonra Cemil Yaman, İsmail Baran ve Şener Söğüt kısa konuşmalar yaparak yaklaşan seçimin ülke için önemini anlattılar. Konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları da verilirken, ittifak yapan 4 siyasi partinin ortaklıkları eleştirildi.

 

Konuşmalardan sonra büronun açılış kurdelesi kalabalık katılımcılar tarafından kesildi ve konfetilerle kutlama yapıldı. Açılış sonrasında da İrtibat Bürosu’nda ilk çaylar içildi ve caddeyi dolduran kalabalık adeta gövde gösterisi yaptı.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Sağduyulu
Yazan: Herekeli

Filistin de onca şehit verilirken müzikli açılışta ne oluyor

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ