KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Mehteran takımıyla büro açılışı…
Mehteran takımıyla büro açılışı…
Siyaset
Nabi Yazıcı
15 Mayıs 2018 Salı 10:10
  • 4995
  • 1

Mehteran takımıyla büro açılışı…

AKP Körfez İlçe’de, ilk Mahalle İrtibat Bürosu’nu Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi’nde açtı. Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın da katıldığı açılışta, Mehteran takımının coşkulu müzikleri ve caddeyi dolduran kalabalıkla adeta gövde gösterisi yapıldı.

Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi Numara 5’te gerçekleşen Mahalle İrtibat Bürosu açılışına, Cemil Yaman’ın yanı sıra Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AKP İlçe Başkanı Şener Söğüt, İl Başkan Yardımcısı Engin Koyun, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, ilçe yönetimi, Kadın ve gençlik kolları yönetimleri, Milletvekili aday adayları ve partililer katıldı.

 

Sıkı güvenlik önlemlerinin de alındığı açılışta, Mehteran takımı coşkulu parçalarla açılışa katılan konukları coşturdu. Daha sonra Cemil Yaman, İsmail Baran ve Şener Söğüt kısa konuşmalar yaparak yaklaşan seçimin ülke için önemini anlattılar. Konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları da verilirken, ittifak yapan 4 siyasi partinin ortaklıkları eleştirildi.

 

Konuşmalardan sonra büronun açılış kurdelesi kalabalık katılımcılar tarafından kesildi ve konfetilerle kutlama yapıldı. Açılış sonrasında da İrtibat Bürosu’nda ilk çaylar içildi ve caddeyi dolduran kalabalık adeta gövde gösterisi yaptı.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Sağduyulu
Yazan: Herekeli

Filistin de onca şehit verilirken müzikli açılışta ne oluyor

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ