KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Metin Uzunok istifa ediyor
Metin Uzunok istifa ediyor
Siyaset
27 Aralık 2012 Perşembe 15:00
  • 2036
  • 5

Metin Uzunok istifa ediyor

MHP Dilovası İlçe Başkanı Metin Uzunok, görevinden istifa ediyor. Uzunok, 2014 yılında yapılacak yerel seçiminde MHP’den Dilovası Belediye Başkan adayı olacak
2009 yılında yapılan yerel seçimlerde MHP`den Dilovası Belediye Meclis üyesi seçilen Metin Uzunok, geçtiğimiz aylarda ilçe başkanlığına getirilince meclis üyeliği görevinden istifa etmişti. Uzunok, 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde MHP`den Dilovası Belediye başkan adayı olacağını gazetemize açıkladı. İki hafta içinde ilçe başkanlığından istifa edeceğini söyledi. 
 
RAHATSIZ DEĞİLİM
İlçe başkanlığı yaptığı süre içinde teşkilatla iyi diyaloglar içinde olduğunu vurgulayan Uzunok, ilçe başkanlığından istifasının teşkilattan  rahatsızlıktan olmadığını, sadece 2014 yerel seçimler için Dilovası Belediye Başkan adayı olacağından dolayı istifa edeceğini söyledi. Uzunok, “Ben istifa kararı erkene aldım. Çünkü Dilovası`nda yapılacak çok işimiz vardır. Plan ve programlarımızın hazırlanması ve halkımıza anlatılması süreci doyurucu olmasını istiyorum. İki hafta sonra istifa ettikten sonra ilçe yönetimi içinde de bir arkadaşımızı ilçe başkanı seçeceğiz” dedi.
 
 
 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ