KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
MHP' de küskünler bayramlaşmaya geldi
MHP' de küskünler bayramlaşmaya geldi
Siyaset
17 Kasım 2010 Çarşamba 15:53
  • 2027
  • 6

MHP' de küskünler bayramlaşmaya geldi

Genel başkan Devlet Bahçeli’nin başlattığı ‘Küskünler Operasyonu’ işe yaradı. MHP’nin dün gerçekleştirilen bayramlaşma törenine eski partililer yoğun katılım sağladı

MHP İl Teşkilatı`na üye partililer bayramlaştı. Parti binasının önünde gerçekleştirilen etkinliğe MHP İl Başkanı Ruhi Çavdar ve yönetimi ev sahipliği yaptı. Bayramlaşma töreninde milletvekili Cumali Durmuş, MYK üyesi Lütfü Türkkan, eski milletvekili Kemal Köse, ilçe başkanları, eski il başkanları, eski ilçe yöneticileri ile çok sayıda partili hazır bulundu. Genel başkan Devlet Bahçeli`nin talimatıyla partiden uzakaşan kişilerle görüşülmesi, bayramlaşma töreninde artılarını gösterdi. Eski il ve ilçe başkanları ile uzun süre partiye gelmeyen kişiler etkinliğe yoğun katılım gösterdi.
 

BİRLİK VE BERABERLİK
Milletvekili Cumali Durmuş törende bir konuşma yaparak “Zor günlerden geçerken herkesin birlik ve beraberlik içerisinde olması gerekiyor. Bayramlarda küskünler barışır. Biz de burada partililerimizle birlikte bayramlaşarak hep birlikte sohbet ediyoruz. Küskünlerimiz de birbirleriyle barışıyor. Bu dönemde bunu yapabilmek çok önemli. Gelecek dönemde herkesin birbirlerine kenetlendiğinin göstergesi de bu bayramdır” dedi. Bayramlaşmanın ardından katılımcılara kuru pasta ve içecek ikramı yapıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ