KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
MHP’ de yemeğe vakit yok
MHP’ de yemeğe vakit yok
Siyaset
Nabi Yazıcı
09 Kasım 2018 Cuma 00:55
  • 1260
  • 0

MHP’ de yemeğe vakit yok

MHP Körfez Belediye Başkan adayı Azmi Cihat Hatipoğlu seçim çalışmalarında sahaya hakim olmaya başladı. İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve yönetimiyle çalışmalarına hız veren Azmi Cihat Hatipoğlu, yemeğe bile fırsat bulamayınca ekmek arası katıkla günü geçiştiriyor.

Azmi Cihat Hatipoğlu ve ilçe yönetiminin saha çalışmalarında yoğunluk had safhaya çıkmaya başladı. Gün içinde mümkün olduğu kadar çok ziyaret gerçekleştirmeye çalışan ve “Girilmedik sokak bırakmayacağız” sloganıyla yola çıkan Hatipoğlu, Zeki Gürsu’nun çok iyi bilinen hızına rahatlıkla ayak uydururken, yemeğe bile vakit ayırmamaya başladı. Bu nedenle çalışmalar sırasında ziyaret ettikleri bir markette ekmek arası katıkla günü geçiştiren ve ancak bir bardak çay içebilen Hatipoğlu ve Gürsu, ara vermeden saha çalışmalarına devam ettiler.

Sarıçayır’a ziyaret

Azmi Cihat Hatipoğlu ve Zeki Gürsu saha çalışmaları kapsamında yeni göreve atanan Kars-Ardahan-Iğdır vakfı Başkanı Taner Sarıçayır’ı makamda ziyaret ettiler. Taner Sarıçayır’a hayırlı olsun diyerek çiçek veren Hatipoğlu ve Gürsu, hem vakfın faaliyetleri, hem de seçim çalışmaları hakkında sohbet ettiler.

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ