KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
MHP İl yöneticisi Yavuz Uzun istifa etti
MHP İl yöneticisi Yavuz Uzun istifa etti
Siyaset
19 Aralık 2011 Pazartesi 16:55
  • 3622
  • 9

MHP İl yöneticisi Yavuz Uzun istifa etti

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak’ın genel merkeze sunduğu rapor sonrası istifalar yaşanıyor. İl yöneticisi Yavuz Uzun görevinden istifa etti

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak`ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli`ye verdiği raporun ortaya çıkmasının ardından istifalar gelmeye devam ediyor. 2009 yılında Ruhi Çavdar`ın listesinden yönetim kurulu üyeliğine seçilen Yavuz Uzun görevinden istifa ettiğini açıkladı.
 

İSTİFA NEDENİNİ AÇIKLADI
İstifa nedenini anlatan Uzun “Gazetede çıkan haberler beni çok fazla üzdü ve yıprattı. Özellikle Rıza Ağdağ ile ilgili raporda geçen cümlelere asla katılmıyorum. Kendisi seçilemeyecek bir noktada olmasına rağmen hepimizden fazla çalışmıştır. Ayrıca, sadece yönetim kurulu üyelerinin bildiği raporun basına sızdırılması kadar vahim bir durum olamaz” dedi.
 

ÜNLÜ`YÜ DESTEKLİYORUM
Aday olduğu takdirde Ünlü`yü destekleyeceğini söyleyen Uzun, “Bu raporla ilgili bizlerin de bilgilerine başvuruldu ancak son şeklini bilmiyoruz. Böyle bir dönemde bu durum üzücüdür. Kongre dönemine girdiğimiz günlerde böylesi spekülasyonların olması hepimizi yıpratır. Siyasette kötü anılmamak için istifa ediyorum” diye konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ