KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0963 TL
  • 6.8043 TL
  • 7.7242 TL
Kocaeli Zirve
MHP Körfez’de 3 aday adayı daha
MHP Körfez’de 3 aday adayı daha
Siyaset
Nabi Yazıcı
05 Aralık 2018 Çarşamba 22:33
  • 1945
  • 0

MHP Körfez’de 3 aday adayı daha

MHP Körfez İlçe’de, Körfez Belediye Meclis Üyeliği için 3 aday adayı daha başvuru yaptı. Körfez’de uzun yıllarca sigorta ve evrak takibi işi yapan ve geniş bir çevresi olan Faruk Küçük, bir özel şirkette çalışan Arif Tekin ve tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Muhterem Sert dosyalarını teslim ettiler.

Dosya teslim törenine İlçe Başkanı Zeki Gürsu, Körfez Belediye Başkan adayı Azmi Cihat Hatipoğlu ve yönetim katıldı. Aday adaylık dosyalarını teslim alan Zeki Gürsu, her geçen gün kalabalık bir aile olduklarını ve Körfez halkının rahatlıkla oy verebileceği bir listeyi yapmaya devam ettiklerini söyledi.

Zeki Gürsu, 31 Mart’ta Körfez belediyesini kazanan taraf olacaklarını sözlerine ekleyerek, “MHP’ye olan halk desteği her geçen gün artıyor. Belediye Başkan adayımız Azmi Cihat Hatipoğlu’na Körfez halkı büyük ilgi göstermeye devam ediyor. Vatandaşlar kendisine ve partimize olan güvenlerini dile getiriyorlar “ dedi. Konuşmalardan sonra aday adayları kendileri hakkında bilgi verdiler ve dosyalarını telim ettiler.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ