KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
MHP mahalle temsilciliğine taşlı saldırı
MHP mahalle temsilciliğine taşlı saldırı
Siyaset
29 Ekim 2012 Pazartesi 11:44
  • 2864
  • 11

MHP mahalle temsilciliğine taşlı saldırı

Gebze’de MHP Arapçeşme Mahalle Temsilciliği, kimliği belirsiz kişilerin taşlı saldırısına uğradı. Temsilciliğin camlarını kıran saldırganlar binada asılı parti bayrağını indirerek ateşe verdi.

MHP Arapçeşme Mahalle Temsilciliği'ne sabahın erken saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce taşlı saldırıda bulunuldu. Saldırıda temsilciliğin camları kırıldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle binaya asılan Türk bayrağına ulaşamayan saldırganlar, parti bayrağını indirerek ateşe verdi. Temsilciliğe giden MHP Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur, saldırıyı gerçekleştirilenleri şiddetle kınadı. 

 
“BU SALDIRI HANGİ GÜNE DENK GELİYOR?”
Acur, "Cumhuriyetimizin 89'uncu yılını kutladığımız bugün böyle bir olayla karşılaşmak bizleri üzmüştür. Bugün Gebze'de bayrağımıza kast edilmiştir. Bu saldırıyı yapanları şiddetle kınıyor, olayın en kısa sürede çözülerek sorumlulukların cezalandırılmasını diliyorum. 'MHP Cumhuriyete sahip çıkıyor. Dikkat edin yapılan bu saldırı hangi güne denk geliyor. Orada dalgalanan şanlı bayrak kimi rahatsız etti ve bunun emrini kim verdi ise hesabını hukuk önünde verecektir" dedi. Polis, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ