KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
MHP yetki vermeye devam ediyor
MHP yetki vermeye devam ediyor
Siyaset
07 Aralık 2010 Salı 14:13
  • 1299
  • 5

MHP yetki vermeye devam ediyor

MHP İzmit İlçe Teşkilatı, düzenlediği törenle Gültepe ve Fatih Mahallesi’ndeki temsilcilerine yetki belgesini verdi

Milliyetçi Hareket Partisi İzmit İlçe Teşkilatı, mahalle temsilciliklerine yetki vermeye devam ediyor. Gültepe Mahalle Temsilcisi Coşkun Sarskaya ve Fatih Mahalle Temsilcisi Kaptan Serdar`a yetki belgeleri törenle verildi. Ayrıca MHP`ye yeni üye olan 27 kişiye rozet takıldı. Gültepe Spor Kulübü Lokali`nde gerçekleşen etkinliğe; MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, ilçe yöneticileri Ahmet Yalçınöz, Gürcan Kolay, İlker Kazan, Özcan Mutlu, 2009 yerel seçiminde MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Zekai Kahyaoğlu, İzmit bölge başkanı Sami Acıkök ile çok sayıda partili katıldı.
 

TESCİLLİ HIRSIZLAR
Törende konuşma yapan Kahyaoğlu Türkiye`nin önemli bir süreçten geçtiğini belirterek “Bu coğrafyayı bölmek isteyenler var, topraklarımızda herkesin gözü var. Bu ülkenin MHP`ye çok ihtiyacı var. ‘Ne Mutlu Türküm Diyene` diyen herkes burada bizimle savaşacak” dedi. Ayrıca İbrahim Karaosmanoğlu ile Sefa Sirmen`i eleştiri yağmuruna tutan Kahyaoğlu: “Bu milletin malına ve parasına Sirmen ve Karaosmanoğlu`ndan daha fazla sahip çıkacağımızdan eminim. Onlar tescilli hırsızlar, isteyene belgeleriyle sunarım” diyerek sözlerini bitirdi.
 

24 ÜYEYE; PLAKET
Kahyaoğlu`nun ardından söz alan MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü 4. yetki belge törenini gerçekleştirdiklerini belirterek “En kalabalık toplantımızı yapıyoruz. Demek ki doğru kişileri seçmişiz ki burada bu kadar kalabalık var. Biz insanla yüz yüze siyaset yapmak için sahaya indik. Bizim hedefimiz 10 bin üye, 50 bin oy. Hedefimizi sizin sayesinde gerçekleştireceğiz. Yılbaşına kadar hangi partilimiz 24 üye getirirse kendisine plaket vereceğiz. Eski MHP`liler ile yeni MHP`lileri buluşturarak yeni bir MHP ile yola çıkıyoruz. Gelin İzmit`i beraber yönetelim, birlikte siyaset yapalım” ifadesini kullandı. Konuşmasının ardından iki mahalle temsilcisine yetki belgeleri verildi.
 

MHP`YE 27 ÜYE DAHA
Tören yeni partiye yeni üye olan 27 kişiye roket takılmasının ardından sona erdi. Yeni üyelerin isimleri şöyle: Bahattin Beyan, Halil Yıldırım, Kadir Karataş, Volkan Ünal, Recep Şahin Karaköy, Ersen Karga, Abdullah Torlak, Mehmet Acıkök, Muhammed Yaşar, Hüsamettin Kulaksız, Furkan Kulaksız, Güvenç Karga, Alaaddin Serdar, Hamza Özcan, Yasin Torlak, Soner Gökkaya, Murat Arif Gökkaya, Mehmet Öngölen, Cemal Öngölen, Cemil Çiftçi, Erkan Kıtlı, Tolga Yılmaz, Serkan Öngölen, Boran Uygur, Serdar Tetik, Selçuk Akkavak ve Murat Topçu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ