KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
MHP’li Taşdemir’den KONSER DAVETİ
MHP’li Taşdemir’den KONSER DAVETİ
Siyaset
Hanifi Surun
29 Kasım 2017 Çarşamba 13:29
  • 975
  • 0

MHP’li Taşdemir’den KONSER DAVETİ

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, 3 Aralık 2017 Pazar Günü Gebze Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek Ahmet Şafak Konseri’ne tüm herkesi davet etti

MHP Gebze İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir öncülüğünde toplandı. Gebze ilçe binasında dün akşam gerçekleşen toplantıya tüm şehitlerimiz için dualar yapılarak başlandı.

 

Toplantıda MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemirin açılış konuşması ve Genel Gündem Değerlendirmesi ile devam edildi. MHP Gebze İlçe Başkanlığımızın ev sahipliğinde, 3 Aralık 2017 Pazar Günü Saat 19:00’da Gebze Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek olan ücretsiz Ahmet Şafak Konseri istişareleri yapıldı.  Konser görevlendirmeleri istişare edildi. MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir tüm dava arkadaşlarını ve vatandaşları konsere davet etti.

 

SIKNITLARI SONA ERDİRİR

Öte yandan Mevlit Kandili nedeniyle de bir açıklamada bulunan MHP’li Taşdemir, “Efendimiz (SAV)'in, insanlığın yaşadığı en buhranlı ve karanlık dönemde dünyayı şereflendirerek, aydınlık çağın yaşanmasına vesile olduğu günün yıldönümü olarak kutlanan Mevlid Kandili'nin ülkemizden başlayarak tüm İslam coğrafyasında ve gönül coğrafyamızda tüm dünyada şefkat, sevgi, hoşgörü, adalet ve huzur ikliminin hâkim olmasına vesile olmasını diliyorum. İnşallah bu mübarek gece, ülkemize ve İslam dünyası olarak içerisinde yaşadığımız sıkıntılı, karanlık, gözyaşı ve hüzünle dolu günlerin sona ermesine vesile olur. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Türk İslam âleminin Mevlit Kandili'ni kutlarım.” dedi. 

DİĞER HABERLER

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve İl Başkanı Emre Kahraman’ın moderatörlüğünü üstlendiği Sosyal Medya Mitingi’nde binlerce genç ile buluştu. Büyükakın, gençlerle ilgili projelerden kent yönetimine, adaylarla ilgili değerlendirmelerinden Gebze’deki Hünkar Çayırı’na, ekolojik turizmden, ulaşım projelerine kadar pek çok konuda gelen sorulara yanıt verdi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ