MHP’li Taşdemir’den KONSER DAVETİ
MHP’li Taşdemir’den KONSER DAVETİ
Siyaset
Hanifi Surun
29 Kasım 2017 Çarşamba 13:29
  • 772
  • 0

MHP’li Taşdemir’den KONSER DAVETİ

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, 3 Aralık 2017 Pazar Günü Gebze Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek Ahmet Şafak Konseri’ne tüm herkesi davet etti

MHP Gebze İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir öncülüğünde toplandı. Gebze ilçe binasında dün akşam gerçekleşen toplantıya tüm şehitlerimiz için dualar yapılarak başlandı.

 

Toplantıda MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemirin açılış konuşması ve Genel Gündem Değerlendirmesi ile devam edildi. MHP Gebze İlçe Başkanlığımızın ev sahipliğinde, 3 Aralık 2017 Pazar Günü Saat 19:00’da Gebze Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek olan ücretsiz Ahmet Şafak Konseri istişareleri yapıldı.  Konser görevlendirmeleri istişare edildi. MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir tüm dava arkadaşlarını ve vatandaşları konsere davet etti.

 

SIKNITLARI SONA ERDİRİR

Öte yandan Mevlit Kandili nedeniyle de bir açıklamada bulunan MHP’li Taşdemir, “Efendimiz (SAV)'in, insanlığın yaşadığı en buhranlı ve karanlık dönemde dünyayı şereflendirerek, aydınlık çağın yaşanmasına vesile olduğu günün yıldönümü olarak kutlanan Mevlid Kandili'nin ülkemizden başlayarak tüm İslam coğrafyasında ve gönül coğrafyamızda tüm dünyada şefkat, sevgi, hoşgörü, adalet ve huzur ikliminin hâkim olmasına vesile olmasını diliyorum. İnşallah bu mübarek gece, ülkemize ve İslam dünyası olarak içerisinde yaşadığımız sıkıntılı, karanlık, gözyaşı ve hüzünle dolu günlerin sona ermesine vesile olur. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Türk İslam âleminin Mevlit Kandili'ni kutlarım.” dedi. 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

21 Mayıs 1904
FIFA (Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği) Paris'te kuruldu.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir