KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
MHP’nin bayramlaşmasında salon doldu taştı
MHP’nin bayramlaşmasında salon doldu taştı
Siyaset
28 Kasım 2009 Cumartesi 15:36
  • 1215
  • 2

MHP’nin bayramlaşmasında salon doldu taştı

MHP İl Teşkilatı’nın geleneksel bayramlaşma töreni Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Bayramlaşma partinin ağır topları ve Ülkücü gençler katıldı

MHP İl Teşkilatı geleneksel bayramlaşma törenini Sabancı Kültür Merkezi`nde gerçekleştirildi. Bayramlaşmanın ev sahipliğini il başkanı Ruhi Çavdar yaparken, törene MHP Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş, eski milletvekili Kemal Köse, MHP MYK Üyesi Lütfü Türkkan, Ülkü Ocağı Başkanı İl Başkanı Selim Çakır, MHP ilçe başkanları, belediye başkan adayları, İşçi Partisi İl Başkanı Fahrettin Uzuner, Kamu-Sen İl Temsilcisi Süleyman Pekin, Yol-İş İstanbul 1 No`lu Şube Başkanı Esat Muratoğlu ile çok sayıda partili katıldı.
 

BAHÇELİ`NİN KONUŞMASI İZLENDİ
Bayramlaşmaya katılan İşçi Partisi`nin il başkanı Fahrettin Uzuner, MHP Kocaeli milletvekili Cumali Durmuş`a Ermeni meselesiyle ilgili 6 VCD`lik bir set hediye etti ve bayramlaşmanın ardından konuşmalara kalmadan salondan ayrıldı. Bayramlaşmada ilk olarak şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşı okundu. Açılış konuşması olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli`nin kongredeki konuşmasının yarım saatlik bölümü gösterildi. Konuşmaların ardından partililer birbirlerinin bayramını kutladı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ