KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Millet ittifakında kenetlenme tamam
Millet ittifakında kenetlenme tamam
Siyaset
Nabi Yazıcı
13 Mart 2019 Çarşamba 15:58
  • 1549
  • 0

Millet ittifakında kenetlenme tamam

31 Mart yerel seçimlerine 18 gün kala İYİ Parti ve CHP Körfez’de belediye seçimlerini kazanmaya odaklı birlik ve beraberlik sağlandı.

Millet İttifakını destekleyen önemli isimler arasında yer alan Hereke eski Belediye Başkanı Ahmet Arıt’ın çalışmalara katılması,  Kirazlıyalı eski Belediye Başkanı Cevdet Şahin’in destek verdiğini belirtmesiyle birlik ve beraberlik daha da artmaya başladı. Saha çalışmalarına Engin Taşdemir, Tayfun Balıkçı ve CHP İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren’in de katılım yapması sonrasında İYİ Parti ve CHP arasında kenetlenme tamamlandı. Bu güçle saha çalışmalarına ağırlık veren Millet İttifakı, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman ile Körfez Belediye Başkan adayı Salih Şirin, ilçe sahillerinde çalışma yaptılar. Çalışma sırasında vatandaşlardan taleplerini alan ve sorunları dinleyen Kaman ve Şirin, belediyeyi kazanmaları halinde sahillerin birer mesire alanı ve sosyal donatılı alanlar haline getirileceğini belirttiler.

Millet İttifakı daha sonra da Mimar Sinan Mahallesi’nde saha çalışması yaptılar, Engin Taşdemir, Fevzi Canbaz ve iki partinin yönetimlerinin yer aldığı saha çalışmasında esnaf ve vatandaşlar ziyaret edildi. Engin Taşdemir, Fevzi Canbaz  ziyaretler sırasında ilçenin ihtiyaçları için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, daha iyi hizmet için oyların Salih Şirin’e ve Millet İttifakı meclis üyesi listesine verilmesini istediler.

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ