Kocaeli Zirve
Milletvekili aday adayı olacak..!
Milletvekili aday adayı olacak..!
Siyaset
23 Nisan 2018 Pazartesi 14:18
  • 6157
  • 0

Milletvekili aday adayı olacak..!

Körfez ve Kocaeli’nin yakından tanıdığı işadamı Latif İşcan, MHP Körfez’den Milletvekili aday adayı olacağını belirtti.

Körfez’de FLS Grup adlı firmanın sahibi olan Latif İşcan, iş güvenliği konularında Türkiye’de bir uzman olarak tanınıyor ve birçok televizyon yayınlarında da konuk olarak bu alanda ki uzmanlığını ortaya koydu.

 

MHP Körfez İlçe’nin üyeleri arasında yer alan Hacı Latif İşcan, erken seçim tarihinin açıklanmasından sonra çalışmalara başladı ve gelen adaylık tekliflerini inceledikten sonra kararını verdi.

 

24 Haziran seçimlerinde MHP Körfez’den aday adayı olduğunu açıklayan Latif İşcan, çalışmalara da başladı ve ilçede özellikle MHP’de etkili olan isimleri dolaşarak, adaylığı konusunda açıklama yaptı ve görüşlerini aldı.

 

Latif İşcan’ın seçim çalışmalarını da bu arada yürütmeye başladığı ve 20 Mayıs tarihine kadar resmi başvurusunu önce ilçeye, ardından da ile teslim ederek, yapılacak olan sıralamada yer alacağı belirtildi.

Ziyaretler kapsamında MHP Körfez İlçe’nin eski İlçe Başkanı Salih Kurtbaş’la da sohbet eden Latif İşcan, bu konu hakkında ki görüşlerini sordu. Salih Kurtbaş, İşcan’a başarılar diledi .

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ