KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4581 TL
  • 6.2497 TL
  • 7.0274 TL
Kocaeli Zirve
Milletvekili aday adayı olacak..!
Milletvekili aday adayı olacak..!
Siyaset
23 Nisan 2018 Pazartesi 14:18
  • 6291
  • 0

Milletvekili aday adayı olacak..!

Körfez ve Kocaeli’nin yakından tanıdığı işadamı Latif İşcan, MHP Körfez’den Milletvekili aday adayı olacağını belirtti.

Körfez’de FLS Grup adlı firmanın sahibi olan Latif İşcan, iş güvenliği konularında Türkiye’de bir uzman olarak tanınıyor ve birçok televizyon yayınlarında da konuk olarak bu alanda ki uzmanlığını ortaya koydu.

 

MHP Körfez İlçe’nin üyeleri arasında yer alan Hacı Latif İşcan, erken seçim tarihinin açıklanmasından sonra çalışmalara başladı ve gelen adaylık tekliflerini inceledikten sonra kararını verdi.

 

24 Haziran seçimlerinde MHP Körfez’den aday adayı olduğunu açıklayan Latif İşcan, çalışmalara da başladı ve ilçede özellikle MHP’de etkili olan isimleri dolaşarak, adaylığı konusunda açıklama yaptı ve görüşlerini aldı.

 

Latif İşcan’ın seçim çalışmalarını da bu arada yürütmeye başladığı ve 20 Mayıs tarihine kadar resmi başvurusunu önce ilçeye, ardından da ile teslim ederek, yapılacak olan sıralamada yer alacağı belirtildi.

Ziyaretler kapsamında MHP Körfez İlçe’nin eski İlçe Başkanı Salih Kurtbaş’la da sohbet eden Latif İşcan, bu konu hakkında ki görüşlerini sordu. Salih Kurtbaş, İşcan’a başarılar diledi .

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ