Miting için hedef 6 bin kişi..!
Miting için hedef 6 bin kişi..!
Siyaset
10 Haziran 2018 Pazar 10:24
  • 7276
  • 1

Miting için hedef 6 bin kişi..!

AKP Körfez İlçe Teşkilatı, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Başkanı Şener Söğüt ve Milletvekili adayları ile birlikte ilçede ki hasta olan vatandaşları evlerinde ziyaret ettiler.

Neredeyse 24 saati çalışarak geçiren AKP ekibi, Milletvekili adayı Hayrettin Deniz, Başkan Baran ve ilçe yönetimi, hafta sonunu bu ziyaretlere ayırdılar.

Öğlen saatlerinde başlayan hasta ziyaretleri, iftar yaklaşana kadar devam etti. AKP Gurubu, iftarda da STK’lara ve belirlenen adreslere ulaşarak, çalışmalarını yine sahura kadar devam ettirdiler.

Pazar Günü (yarın) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı İzmit’te mitingde karşılamaya da hazırlanan AKP Körfez İlçe bunun için 150 otobüs ayırdı.

6 bin kişiyle Körfez’i Perşembe Pazarı alanında temsil etmeyi planlayan AKP Körfez İlçe Teşkilatı,  her mahalleden otobüs kaldırmak için hazırlıklarını tamamladı.

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Şimdi Reklamlar

Hasta ve ev ziyaretleri seçimden sonrada devam edecekmi

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

6 bin lira maaşla 27 gayrimenkul almış!

Yazan: Ömer

Yorum: Yiyin oğlum yiyin. Öbür tarafta alıcam onları sizden

Alikahyalılar’dan İZAYDAŞ’a karşı maskeli eylem

Yazan: İzmitli

Yorum: Recep Bilal ŞENGÜN dönemi yükselme ivmesi yakalayan İZAYDAŞ düşüşteymiş artık. Embesil İşletme Müdürüde ŞENGÜN yönetimi dönemi kırılan rekorları ekarte etmek için saçma rekor denemeleri ile İZAYDAŞ'a çeşitli zararlar veriyormuş,operatörlerin bu denemelerde patlama yaşatıkları ve ölüm tehlikesi atlattıkları oluyormuş.

Alikahyalılar’dan İZAYDAŞ’a karşı maskeli eylem

Yazan: İzmitli

Yorum: Fikri IŞIK'ın Siyasi kararla oy kaygısıyla provakatörlerden korkarak kapattırdığı Gebze Dilovası Çöp depolama alanıda açılmalı,İZAYDAŞ'taki mevcut Çöp depo alanının yetmediği söyleniyor. Yapılacak olan Evsel Çöp yakma fabrikasıda çorak verimsiz olan bu arazide yapılmalı ,zaten buraya milyonlar harcanarak yeni çöp depo alanları yapılmış kapatılması ile harcanan paralar boşa gitmiş. SARAÇ ve Avanesinin başarısız olduğu söyleniyor zaten fabrikayıda doğru,dürüst işletemiyorlarmış,Recep Bilal ŞENGÜN-

“İZAYDAŞ, halkın gazını almaya çalışıyor”

Yazan: Cemil Karademir

Yorum: Sevgili izaydaş lütfen artık bacanı da al ve git . kelime oyunları kimseyi kandıramazsın.

“Yer gösterilsin okul yaptıracağım”

Yazan: Ersin kurak

Yorum: Tebrikler bunu belediye bile düşğnmemişken şengül hanım ı kutluyorum

 “9 günlük tatil gözden geçirilmeli”

Yazan: İZMİTLİ

Yorum: ne yapalım dini bayramımız kurban bayramını kutlamayalımmı? bunumu demek istiyorsun. tatil yaparak dış güçlere mesaj verilemezmi.. umrumuzda değilsiniz demek olmazmı bu tatil aynı zamanda. tatili iptal etseler bu sefer bayramda tatil olmazmı yaygarası yapmayacağınız ne malum...

“Hamile tutuklular serbest bırakılsın”

Yazan: mehmet çakmaz

Yorum: sayın vekilimizin önergesini doğru buluyorum

Alikahyalılar İZAYDAŞ’a karşı birleşti!

Yazan: İsmail PARLAK

Yorum: Bu fragnandı

Kuzey Marmara Otoyolu’nda iş cinayeti!

Yazan: Isci

Yorum: Kuzey marmara otp yolu eşittir osmangazi köprüsü. O köprüde yapılırken bir çok işçi hayatini kaybetti. Sonra biz size yol yaptık... siz ilk önce halkınızın canını dusunun

Alikahyalılar İZAYDAŞ’a karşı birleşti!

Yazan: Alikahyali

Yorum: Bu kadar yetmez. Bu halk daha fazla şey yapmalı. Alikahya unutuluyor her seferinde... gözler oraya çevrilmeli bir an once

KENT REHBERİ