KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Miting için hedef 6 bin kişi..!
Miting için hedef 6 bin kişi..!
Siyaset
10 Haziran 2018 Pazar 10:24
  • 7419
  • 1

Miting için hedef 6 bin kişi..!

AKP Körfez İlçe Teşkilatı, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Başkanı Şener Söğüt ve Milletvekili adayları ile birlikte ilçede ki hasta olan vatandaşları evlerinde ziyaret ettiler.

Neredeyse 24 saati çalışarak geçiren AKP ekibi, Milletvekili adayı Hayrettin Deniz, Başkan Baran ve ilçe yönetimi, hafta sonunu bu ziyaretlere ayırdılar.

Öğlen saatlerinde başlayan hasta ziyaretleri, iftar yaklaşana kadar devam etti. AKP Gurubu, iftarda da STK’lara ve belirlenen adreslere ulaşarak, çalışmalarını yine sahura kadar devam ettirdiler.

Pazar Günü (yarın) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı İzmit’te mitingde karşılamaya da hazırlanan AKP Körfez İlçe bunun için 150 otobüs ayırdı.

6 bin kişiyle Körfez’i Perşembe Pazarı alanında temsil etmeyi planlayan AKP Körfez İlçe Teşkilatı,  her mahalleden otobüs kaldırmak için hazırlıklarını tamamladı.

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Şimdi Reklamlar

Hasta ve ev ziyaretleri seçimden sonrada devam edecekmi

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve İl Başkanı Emre Kahraman’ın moderatörlüğünü üstlendiği Sosyal Medya Mitingi’nde binlerce genç ile buluştu. Büyükakın, gençlerle ilgili projelerden kent yönetimine, adaylarla ilgili değerlendirmelerinden Gebze’deki Hünkar Çayırı’na, ekolojik turizmden, ulaşım projelerine kadar pek çok konuda gelen sorulara yanıt verdi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ