KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Muharrem İnce İzmit’e geliyor
Muharrem İnce İzmit’e geliyor
Siyaset
21 Aralık 2012 Cuma 09:17
  • 3088
  • 7

Muharrem İnce İzmit’e geliyor

CHP’nin sivri dilli grup başkan vekili Muharrem İnce Pazar günü İzmit İlçe Örgütü’nün Onur Müzikhol’de mahalle temsilcileriyle yapacağı sabah kahvaltısına katılmak üzere İzmit’e geliyor
“2014 İzmit Bizim” sloganıyla yerel seçim çalışmalarına büyük hız veren ve çalışmalarını sürekli olarak artıran CHP İzmit İlçe Örgütü`nün Pazar günü Onur Müzikhol`de saat 10:00`da İzmit`in tüm mahalle temsilcilerinin katılımıyla yapılacak olan mahalle temsilcileri kahvaltısına CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce geliyor. Pazar günü sabah İzmit`e gelecek olan İnce, mahalle temsilcileriyle birlikte kahvaltı yapacak. 
 
MAHALLE ÖRGÜTLENMESİ
İzmit`te yeniden sosyal demokratların bayrağını dalgalandırmak isteyen CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, mahalle örgütlenmelerine büyük  önem verdi. Yıldırım, mahallelerde temsilcilerin yanı sıra gençlik örgütlenmesi ve kadın örgütlenmesi üzerinde durdu. Her hafta partinin önemli isimleriyle mahalle temsilcilerini buluşturan Yıldırım, örgütlerinin eğitimini sağladı. 
 
GENÇLERİN DANIŞMASINA KATILACAK
Sabah Onur Müzikhol`de yapılacak olan kahvaltıya katılacak olan sivri dilli grup başkan vekili Muharrem İnce, öğleden sonra 14:00`de Dafne Kültür Merkezi`nde İzmit İlçe Gençlik Kollarının 1. Danışma Kurulu toplantısına da katılacak.  Buradaki programının ardından İnce İzmit`ten ayrılacak.
 
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ