KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6971 TL
  • 6.3709 TL
  • 7.0927 TL
Kocaeli Zirve
CHP’ye İshakçılar’dan 50 genç üye oldu
CHP’ye İshakçılar’dan 50 genç üye oldu
Siyaset
17 Nisan 2010 Cumartesi 14:55
  • 1520
  • 0

CHP’ye İshakçılar’dan 50 genç üye oldu

Derince’ye bağlı İshakçılar Köyü’nden 50 genç, köy kahvesinde düzenlenen törenle CHP Derince İlçe Gençlik Kolları’na üye oldu

CHP Derince İlçe Yönetimi, İshakçılar Köyü`nden 50 genci törenle partilerine üye yaptı. Köyde gerçekleştirilen üye katılım törenine milletvekili Hikmet Erenkaya, il başkanı Ferhan Şensoy, Prof. Dr. Hurşit Güneş ve 29 Mart yerel seçimlerinde İzmit Belediye Başkan adayı Fikret Toker, ilçe başkanı Hakan Savaş, ilçe gençlik kolları başkanı Savaş Şengeç ile partililer katıldı. Törende gençlere rozetleri; milletvekili Hikmet Erenkaya, Prof. Dr. Hurşit Güneş ve Ferhan Şensoy tarafından takıldı.

GERÇEKLER GÖZÜKÜYOR
Hikmet Erenkaya, Türkiye`nin geleceğinin iyi görünmediğini söyleyerek, “Ankara`dan bakıldığında köylerde, halkta bir problem yokmuş gibi gözüküyor. Maaşlar yüksek, karınlar tok gibi algılanıyor. Buraya gelince gerçekler gözüküyor” şeklinde konuştu. Gençleri gördükçe kendisini de genç hissettiğini dile getiren Ferhan Şensoy ise, “Köylünün sıkıntısı bizim sıkıntımızdır. Amacımız sizlerle beraber daha da çoğalmak” dedi.

DÜMBÜLDEK SUYU`NDA YEMEK
Akabinde Prof. Dr. Hurşit Güneş ise şunları kaydetti; “Türkiye`de siyasi partiler dörde ayrılıyor; emekten yana olanlar ve emekten yana olmayanlar. Biz emekten yanayız. Bir de inançtan yana olanlar ve inançtan yana olmayanlar. Biz inançtan yanayız. CHP inançlı ve emekten yana olanların partisidir. İnançlıyız ama bizim inançlarımız devletimizi ilgilendirmiyor.” Konuşmaların ardından Erenkaya ve Şensoy etkinlikten ayrılırken. Güneş, Toker ile Derince ilçe yönetimi Dümbüldek Suyu`nun kaynağına giderek yemek yedi.

YENİ ÜYELER
Öte yandan İshakçılar Köyü`nden CHP`ye üye olan isimler ise şöyle; Fatik Yakut, Ceyhun Türkçakal, Hayati Ökan, Ersin Türk, Yılmaz Savaş, Sezgin Güneş, Cemil Sent, Özkan Demir, Yusuf Ulugün, Şener Çelik, Hakan Günzdüz, Nevzat Turşak, Nihat Güneş, Hakan Demir, Serkan Geniş, Yücel Dönmez, Adem Kabakçı, Erhan Karagöz, Sadettin Ulugün, Gökhan Turgut, İbrahim Yıldırım, Hüseyin Bozkurt, Ersin Türkfiner, Erkan Geç, Emre Özkan, Ali Öztürk, Halit Kabakçı, Kurban Dönmez, İbrahim Turan, Ali Avcı, Tuncay Altın, Sezer Uysal, Muhammet Akın, Zeki Malakçı,Fatih Kara, Adem Kara, Fatih Aysıs, İsmail Tugar.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ