KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
O isim de Kocaeli’den umudunu YİTİRMİŞ..!
O isim de Kocaeli’den umudunu YİTİRMİŞ..!
Siyaset
24 Kasım 2017 Cuma 12:22
  • 2522
  • 0

O isim de Kocaeli’den umudunu YİTİRMİŞ..!

Ana muhalefet partisi genel başkanı olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Kocaeli’den umudunu yitirdiğini yaptığı konuşma ile ortaya koydu

Belediye başkanlarına konuştu

 

CHP Lideri Kılıçdaroğlu önceki gün Ankara’da CHP’li belediye başkanları ile bir araya geldi. Tabi Kocaeli’den hiçbir belediye başkanı o toplantıda yoktu.

Çünkü bir zamanlar CHP’nin kalesi olan sosyal belediyecilik anlamında rahmetli Leyla Atakan ile başlayan, Erol Köse ile devam eden ve Sefa Sirmen ile tavan yapan anlayışın en belirgin örneklerini gösteren Kocaeli’de tek bir CHP’li belediye kazanamadığı için de tek bir başkanı yoktu bu toplantıda.

Kılıçdaroğlu CHP’li belediye başkanlarına hitaben yaptığı konuşmada 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde sadece daha önce kazandıkları 6 büyükşehir değil İstanbul’u, Ankara’yı, Bursa’yı, Balıkesir’i, Antalya’yı, Mersin’i, Adana’yı da alacağız’ dedi.

 

Ama Kocaeli’yi saymadı.

Demek ki CHP Lideri bir zamanlar sosyal belediyeciliğin en iyi örneklerini sunan, ülkemize model sosyal belediyecilik alanında yaptığı hizmetlerle adını duyuran belediye başkanları armağan eden Kocaeli’den umudunu yitirmiş.

Biz öyle anladık.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve İl Başkanı Emre Kahraman’ın moderatörlüğünü üstlendiği Sosyal Medya Mitingi’nde binlerce genç ile buluştu. Büyükakın, gençlerle ilgili projelerden kent yönetimine, adaylarla ilgili değerlendirmelerinden Gebze’deki Hünkar Çayırı’na, ekolojik turizmden, ulaşım projelerine kadar pek çok konuda gelen sorulara yanıt verdi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ