KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Okur: Dilovası seçime hazır
Okur: Dilovası seçime hazır
Siyaset
29 Ekim 2012 Pazartesi 10:33
  • 1051
  • 5

Okur: Dilovası seçime hazır

Dilovası’ndaki bayramlaşma törenine katılan AKP Kocaeli Milletvekili M. Ali Okur, ilçe teşkilatının yarın seçim olacakmış gibi çalıştığını söyledi
Kurban Bayramı dolayısıyla AKP Dilovası İlçe Teşkilatı`nda düzenlenen bayramlaşma törenine ilgi oldukça fazlaydı. Törene AKP Kocaeli Milletvekili M. Ali Okur, AKP İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, AKP Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, ilçe yönetimi, il yönetim kurulu üyelerinden İsmail Demir ve Hakan Nalbant, AKP Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık ve yönetimi, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
 
BAYRAM BİRLİKTE GÜZEL
AKP Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım açılış konuşmasında teşkilat üyelerinin bayramını kutlayarak, “Bayramlar birlik ve beraberlik duygularımızın yoğunlaştığı önemli günlerdir. Siz değerli AKP ailemizle, bayram coşkusunu hep birlikte yaşamaktan dolayı son derece memnunum. Bayramlar hep birlikte olunca daha da güzel oluyor. Bayramlaşma programına katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
 
YAMAN: GÜÇ ALIYORUZ
Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ise bütün parti teşkilat üyelerinin Kurban Bayramı`nı tebrik ederken, nice huzurlu bayramları birlikte yaşama temennisini dile getirdi. Başkan Yaman göreve geldiği günden bugüne kadar ilçe adına birçok önemli projeyi hayata geçirdiklerinin altını çizerken, yapılan her başarılı projede teşkilat üyelerinden aldığı güç ve destekle yola çıktıklarını ifade etti.
 
MUTLU YARINLARI İNŞA
Dilovası`nı kalkındırmayı hedeflediklerini söyleyen Yaman, “Aşkla, şevkle Dilovası`nı kalkındırmak için çabaladık ve çabalamaya devam ediyoruz. Hükümetimiz, büyükşehir belediyemiz ve ilçe belediyemiz arasında bir hizmet seferberliği içerisindeyiz. Dilovası için yapacaklarımız bitmedi. Dilovası`na kazandıracağımız birçok proje ve eser var. Hep birlikte, siz değerli AKP`lilerle mutlu yarınları birlikte inşa edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.
 
DİLOVASI SEÇİME HAZIR
Kurban Bayramı`nın tüm ülkede huzur içinde kutlandığını ifade eden milletvekili Okur şöyle konuştu: “Siz değerli teşkilat üyelerimizin, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzur içerisinde bir bayram geçirmenizi temenni ediyor, hepinizin mübarek Kurban Bayramını ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. Bugüne kadar yapılan her başarılı icraatta sizlerin de büyük emeği var. Dilovası ilçemize birçok yönden hizmet gerçekleştirdik. Teşkilatımız ve belediyemizin gayretli çalışmalarıyla Dilovası ilçemiz gelişti. Dilovası teşkilatımız yarın seçim yapılacakmış gibi çalışıyor.” 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ