KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Pepe’nin kafasını kopartmak istiyorlar..!
Pepe’nin kafasını kopartmak istiyorlar..!
Siyaset
24 Kasım 2010 Çarşamba 10:57
  • 3478
  • 16

Pepe’nin kafasını kopartmak istiyorlar..!

2011’da yapılacak olan genel seçimlere 6 ay kaldı. Bu nedenle bütün siyasi partilerde heyecan her geçen gün artıyor. Milletvekili adayları da kendilerini yavaş yavaş göstermeye başladı.

Tabi bu arada birbirini yemeler, birbirlerinin ayaklarını çelmelemeler de gırla gidiyor. Özellikle iktidar partisi AKP`de dışarı yansımayan çok ciddi bir mücadele var bu konuda.
En büyük mücadele ise Osman Pepe konusunda yaşanıyor.
Birileri AKP içinde Osman Pepe`nin yeniden milletvekili yapılmaması için gizliden gizliye inanılmaz bir çalışma yürütüyor.
Oysa ister sevin isterseniz sevmeyin Osman pepe bu kentte bir marka bir güç. Mevcut AKP milletvekilleri içinde de taban gücüne sahip tek milletvekili.
Kitleleri heyecanlandıran, karizması olan de yine tek AKP milletvekili. Bugün Osman Pepe`nin AKP`den milletvekili gösterilmemesi demek bu kentte AKP için çok ciddi bir tehlikedir.
Aslında bu yazdıklarımızı AKP içinde herkes biliyor ve kabul ediyor. Ama buna rağmen hala birileri ‘Osman Pepe olmasın da ne olursa olsun` diyenler var.
Bunda başarılı olabilirler mi?
Bizce olamazlar.
Çünkü Osman pepe`yi yemek öyle kolay değil. Birilerinin midesine de oturabilir birilerinin kimyasını da bozabilir Osman Pepe.
Öyle değil mi?

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ