KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
“Recep Tayyip Erdoğan olmaya adayım!”
“Recep Tayyip Erdoğan olmaya adayım!”
Siyaset
Nabi Yazıcı
06 Kasım 2018 Salı 11:54
  • 2682
  • 1

“Recep Tayyip Erdoğan olmaya adayım!”

Körfez’in tanınan ve simalarından olan Eczacı Caner Göçmez, 10 Kasım Cumartesi günü saat 15.00’de adaylık açıklamasını yapacak. Sosyal projeleri ile tanınan ve kamuoyu tarafından destek gören adaylardan olan Caner Göçmez, aday adaylığı açıklamasının ardından kendisini tanıtan ve yaptığı çalışmaları içeren 100 sayfalık kitabı teşkilatlara ve genel merkeze dağıtacak.

Caner Göçmez, ilçe ile ilgili çok yönlü projeleri olduğunu belirterek, “Ben Körfez’in Recep Tayyip Erdoğan’ı olmaya adayım. Gelecekte de, şu anda olduğu gibi hizmetlerimle ve projelerimle anılmak istiyorum. Seçime mutlu girip, mutlu çıkacağım, ben mutluluğun eczanesiyim. Yaptıklarımın, yapacaklarımın teminatı olduğunu adaylık açıklamamı teşkilatta yaparken de dile getireceğim. Seçilmem halinde şu anda da yaptığım gibi haftanın belirli gün ve saatlerinde temizlik personeli kıyafetimi giyecek ve çöp toplayacağım. Ben hizmete adayım, masa başında oturmaya ve talimat vermeye değil. Mahalleler belirleyeceğim ve en temiz mahalleyi seçerek halkı çevrelerini temiz tutmaları konusunda teşvik edeceğim. Seçilmem halinde diğer parti seçmenlerinden de oy alacağıma inanıyorum” dedi.

Caner Göçmez, kısa sürede her eve girecek çalışma projesini de hazırladığını ve en iyi şekilde tanıtım yapacağını da ifade ederek, “Beni geniş bir çevre tanıyor. Tanıyan, tanımayan her eve kuracağımız sosyal medya çalışması ile ulaşacak ve destek talep edeceğim. Benim en büyük destekçilerim ailem, eşim Selcen  Göçmez ve kızım Melike Göçmez oldular. Eşim tarafından derlenen ve bugüne kadar yaptığım çalışmalar, projeleri içeren küpürlerin yer aldığı 100 sayfalık 1000 adet kitabı önce Körfez, daha sonra il ve diğer ilçelerle, genel merkeze dağıtacağım. Bunun ardından da saha ve ev çalışmalarına hız vereceğim. Tüm bu hizmetleri belediye personeli ekibim ve halkla istişare halinde olarak gerçekleştireceğiz” dedi.

Caner Göçmez, Körfez’de haftanın belirli günlerinde çaöp arabasına çıkıp çalışması, Şehitler anıtı yapılması, şehit ailelerini bir araya getirme, okullarda öğrencileri projeye yönlendirme, sahilde kedi ve köpek evleri gibi önemli projeleri ile gündemde yer alıyor. Bunların yanı sıra okullara verdiği destekle de sık sık konuşulan isimler arasında yer alıyor.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
HAHAHA
Yazan: x

PEKİ BUNDAN RECEP-TAYYİP- ERDOĞAN'IN HABERİ VAR MI ?YANİ GÜLDÜRDÜ BU ARKADAŞ UMARIM İŞ PRENSİBİ DE ESPİRİLERİ KADAR VASAT DEĞİLDİR :)))

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

“Kurumlar arası birliktelik önemli”

“Kurumlar arası birliktelik önemli”

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Körfez İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) programları kapsamında protokol ziyaretlerinde bulundu. İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve ilçe yöneticileri ile İlçe SKM yöneticilerinin de katıldığı ziyaretler kapsamında ilk durak Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can oldu. Başkan Adayı Şener Söğüt, “Körfez’de kamu kurumları arasında örnek bir birlik ve beraberlik var. Körfez sevdası ile çıktığımız yolda vatandaşlarımıza daha iyi hizmet ulaştırma noktasındaki bu örnek birlik ve beraberlik bizler için de oldukça önemli” dedi.

“Ülkenin bekası için aynı yolda yürüyoruz”

“Ülkenin bekası için aynı yolda yürüyoruz”

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, hafta sonu adaylığının açıklanması sonrasında saha çalışmalarını hızlandırdı. Şener Söğüt, SKM programları kapsamında İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve SKM Başkanı Fehmi Öztürk ile birlikte MHP ve BBP İlçe Teşkilatlarına ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak MHP İlçe Teşkilatı’na giden heyeti, İlçe Başkanı Zeki Gürsu karşıladı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette konuşan İlçe Başkanı Zeki Gürsu, Şener Söğüt’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Erdoğan’ın hocasını ziyaret etti

Erdoğan’ın hocasını ziyaret etti

Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul İmam Hatip Lisesi’ndeki Din ve Ahlak Bilgisi dersi öğretmeni olan ve Kuran-ı Kerim eğitiminde büyük katkıları olan Müzekka Gürbüz’ü Kartepe’deki evinde ziyaret etti. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman ve partili yöneticilerin eşlik ettiği ziyarette Büyükakın, Müzekka Gürbüz hocanın elini öptü, dualarını aldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ