KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Pera Müzik, şarkılar söylenerek açıldı
Pera Müzik, şarkılar söylenerek açıldı
Güncel
19 Nisan 2010 Pazartesi 15:46
  • 1840
  • 1

Pera Müzik, şarkılar söylenerek açıldı

Pera Musical Instruments üçüncü şubesini ilimizde açtı. Şarkılar eşliğinde yapılan açılışa başkan Doğan da katıldı

İstanbul`da müzik mağazası denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan Pera Musical Instruments, Beyoğlu ve Tünel mağazalarının ardından üçüncü şubesini ilimizde, Karabaş Mahallesi Cebesoy Sokak üzerinde, Kahve Dünyası`nın karşısında açtı. Tolga Tamer`in sahibi olduğu Pera Musical Isntruments`ın açılışına İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediye Meclisi`nin CHP`li üyesi Gülümser Ayhan, Pera markasını yaratan kişi olan Selma Özkul`un yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

MARKA GELİRSE...
Açılışta konuşan başkan Doğan; “Melodiler bizim dünyamızı değiştiriyor, bizleri mutlu ediyor. Bugün şehrimize mutluluk katmada önemli bir adım atıldı. Ancak büyük markalar şehrimize gelirse İzmit marka şehir olur. Marka şehir olmada 3-5 yıl içerisinde önemli değişimler yaşanacak” diyerek büyük bir markanın İzmit`e gelmesinin sevindirici olduğunu belirtti. Açılış kurdelesi gitar eşliğinde “Bir şarkısın sen” parçası söylenerek kesildi.

MÜZİK ADINA HER ŞEY
Açılışın ardından bir de kokteyl verildi. Mağazayı gezen Nevzat Doğan, kızları Ece ve Ayça`ya hediye olarak 500 TL`lik bir gitar aldı. Pera Musical Instruments`in sahibi Tolga Tamer ise şunları söyledi; “Müzikle ilgilenenler elektro gitar, klasik gitar, müzik aleti aksesuarlarını, kısaca müzik adına her şeyi bizden temin edebilir. Dünyanın en eski ve en köklü gitar markası Ramirez ve Metallica`nın kullandığı ESP marka elektro gitarları Kocaeli`ye getirdik. Müzikle ilgilenenleri Pera Musical Instruments`e bekliyorum.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ