Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4881 TL
  • 6.2287 TL
  • 7.2637 TL
Kocaeli Zirve
İleride palyaço olacak
İleride palyaço olacak
Yaşam
07 Mayıs 2010 Cuma 18:41
  • 2831
  • 0

İleride palyaço olacak

4 yaşındaki Ecrin Karayel annesi Esra Karayel’i çok seviyor. Bilgi Köprüsü ana sınıfı öğrencisi olan Ecrin, büyüyünce palyaço olmak istiyor. Ayrıca dans etmeyi ve oyun oynamayı da çok Ecrin, şirin ve nazlı bir çocuk.

Sempatik Efe

4 yaşındak Efe Dizman, Özlem Dizman`ın tek çocuğu. Sempatik ve hareketli bir çocuk olan Efe, büyüyünce asker olmayı düşünüyor. Çok güzel resim çizen, dans eden ve gülmeyi seven Efe, çok da konıuşkan bir çocuk.

 

 

 

Gelecekteki doktor

Tuba Alkan`ın tek çocuğu olan Merve Gül Alkan tam bir cimcime. Bebeklerle oynamayı çok seven Merve Gül, büyüyünce doktor olmayı planlıyor. Güzel resim yapan, şarkı söyleyen ve dans eden Merve Gül, çok sevimli bir çocuk.

 

 

 

İngilizceyi çok seviyor

Tayfun Gündoğdu 4 yaşında ve Yasemin Gündoğdu`nun ikinci çocuğu. Bilgi Köprüsü öğrencisi olan Tayfun çok sempatik bir çocuk. Tayfun`un en sevdiği ders İngilice. Zıplayarak oynamayı ve dans etmeyi çok seven Tayfun, Büyüyünce polis olmak istiyor.

 

 

Büyüyüp anne olacak

4 yaşındaki Ecem Naz Küçükaslan Şaziye Küçükaslan`ın ilk çocuğu. Uslu ve hanım hanımcık bir kız olan Ecem Naz, büyüyünce anne olmayı planlıyor. Ecem Naz oyun oynamayı ve dans etmeyi çok seviyor.

 

 

Mehmet Efe kıpır kıpır

Mehmet 4 yaşında ve Feyza Çetinkaya`nın ilk çocuğu. Yerinde duramayan, kıpır kıpır bir çocuk olan Mehmet büyüyünce asker olmak istiyor. Ayrıca Mehmet, çok güzel dasn ediyor.

 

 

 

Büyüyünce Barbie olacak

Seyhan Kuzu`nun tek çocuğu olan Dila Yağmur Kuzu büyüyünce Barbie olmak istiyor. Çok şirin ve cimcime bir çocuk olan Dila Yağmur, şarkı söyleyip dans etmeyi çok seviyor. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ