Rızık değil, rezzak kapısı...
Rızık değil, rezzak kapısı...
Siyaset
Nabi Yazıcı
28 Kasım 2017 Salı 17:13
  • 1515
  • 2

Rızık değil, rezzak kapısı...

AK Parti Körfez İlçe’nin yeni İlçe Başkanı Şener Söğüt, görevi eski Başkan Osman Badem’den teslim aldı. Devir teslim töreni sırasında konuşan Şener Söğüt, bayrağı aldıkları arkadaşlarının koşmaya devam edeceklerini ve durup dinlenme şansları olmadığını söyledi.

Devir teslim töreni parti teşkilat binasında toplantı salonun da gerçekleşti. Törene, yeni ve eski ilçe başkanları, yönetimleri ve il yönetiminden Engin Koyun ile katıldı. Kalabalık olarak gerçekleşen katılımda ilk konuşmayı yapan İlçe eski Başkanı Osman Badem, ‘’Güçlü ve geniş aileye hoş geldiniz. Sizlerin de katılımıyla genişleyerek yolumuza devam edeceğiz. 6. Dönem kongremiz ile bayrağı yeni yönetime teslim ediyoruz. Bundan sonraki süreçte bize düşeni yapmak ve çalışmalara devam etmek boynumuzun borcudur’’ dedi.

 

Şener İlkeleri sıraladı

Daha sonra konuşan İlçe yeni Başkanı Şener Söğüt, zorlu bir süreç yaşayan ilçe başkanı ve yönetimine gemiyi limana sağ salim yanaştırdığı için teşekkür ederek, “Bizde bayrak teslimi farklı olur. Bayrağı arkadaşına veren durup dinlenmez, koşmaya devam eder. Siyasi büyüklerimiz başarılı hizmetleri olan Osman Badem ve yönetimini mutlaka değerlendireceklerdir. 100 ün üzerinde başvuru oldu ve her kesi temsil edecek şekilde yönetim listesi yaptık. Daha çok büyüyeceğiz, bu nedenle de yeni isimler kattık.  Bundan sonra partimizin çalışma ilkeleri, birlik ve beraberlik içinde olacağız. Bölünürsek yok oluruz, paylaşırsak tok oluruz, çok oluruz. Ekipçilik, bölgecilik yapmayacağız. Öteleştirmeden, adalet ve merhametten ayrılmadan, sıkmadık el bırakmadan, 6 kez kovulduğumuz kapıya yedinci kez giderek çalışacağız. Hedef çıtamız yüzde 50 artı bir olacaktır. Sorunun değil, çözümün parçası olacağız. Sessizlerin sesi, kimsesizlerin kimsesi olacağız. İnançla, imanla, milli bir duruşun temsilcileri olacağız. Siyaseti rızık kapısı değil, rezzak kapısı olarak göreceğiz’’ dedi.

Daha sonra, teşkilat tarafından hizmet verenlere sunulan ve teslim edilmeyen İl Yöneticisi Halil Yılmaz’a plaket verildi. Ardından da, önce Şener Söğüt hazırladıkları plaketi Osman Badem’e, Osman Badem’de çiçeği Söğüt’e verdi ve devir telim tamamlandı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

41 Burda çalışanları isyan etti!

Yazan: 41 avm çalışanı

Yorum: Ben oranın çalışanlarından birisiyim. Sesimizi duyurun lütfen paramıza zamda vermiyorlar çalışmazsak tazminatsız kocayacağız

Bedelli askerlikte son durum

Yazan: Vatandaş

Yorum: Bence iyi miktar

Boğulanların sayısı artıyor. 193 kişi boğulma tehlikesi geçirdi  

Yazan: Yüzücü

Yorum: Buyuksehir ekiplerini tanitacagina ilk önce bedava yüzme kürsü açsın. Her yaz kocaeli de aynı sey.

Meteoroloji uyardı. Dolu ve hortum oluşabilir

Yazan: Merve erbas

Yorum: Yarın yine otoparklar dolar. Izmit in her yerini sel basar.

Körfeze 120 bin liralık proje!

Yazan: Korfezli

Yorum: Körfezin her yeri çöp içinde. Ilk buna cozum

Hürriyet’ten o şoföre destek ziyareti

Yazan: İZMİTLİ

Yorum: yaşlı amca belliki rahatsız... doğrusunu yapmış şoför arkadaşımız... bayan yolcu açısından doğru olan buydu... ancak bu tür davranışların kapalı, sakallı, şalvarlı, sarıklı vb. yurttaşlarımızada yapıldığında aynı tepki ile karşılık verilmesi gerekir. bu ülke özgürse eğer ne açık giyinenin nede kapalı giyinenin birbirine hakaret hakkı yok. nedense açık birine birşey söylendiğinde herkez özgürlükçü, dindar birine söylenince burası iran mı oluyor. yuhhhh

Yine elektrik kesintisi Yine Sedaş

Yazan: vatandaş

Yorum: Özelleştirince böyle oldu, Zamlar ile ilgilide bir haber bekliyoruzz

Bekçilerden güvenlik uygulaması: 1 şüpheli şahıs yakalandı

Yazan: Vatandaş

Yorum: 80 lere döndük. Bu nedir arkadaş artık her vatandaşın yanına bir tane kolluk gücü verirler.

CHP’den 9 kişi İnce için imza verdi

Yazan: Zeynep sonmez

Yorum: Çoğunluğun eski başkan olması da manidar.

Yine elektrik kesintisi Yine Sedaş

Yazan: Songül Cihan

Yorum: Bacım yapiyosun da bu haberleri takan yok. Açlık sınırı olmuş bilmem kaç. Bu milletin suyunu kes yine akillanmaz

KENT REHBERİ