KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Ruhi Çavdar’dan ilçe teşkilatına teşekkür
Ruhi Çavdar’dan ilçe teşkilatına teşekkür
Siyaset
03 Kasım 2010 Çarşamba 16:38
  • 1805
  • 2

Ruhi Çavdar’dan ilçe teşkilatına teşekkür

MHP İl Başkanı Ruhi Çavdar, geçtiğimiz gün düzenlenen seçim startı toplantısına yoğun katılım sağlayan İzmit ilçe teşkilatına teşekkür ziyareti yaptı

MHP İl Başkanı Ruhi Çavdar ve yönetimi önceki gün MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimini ziyaret etti. Geçtiğimiz hafta Sabancı Kültür Merkezi`ndeki seçim startı toplantısına destek veren tüm ilçe teşkilatlarını ziyaret edeceklerini ifade eden Çavdar Taksim`de meydana gelen bombalı saldırıyı da kınadı. Çavdar, “Biz yeni çıkan yasalarla bölücü terör örgütünün şımaracağını kendilerinde güç göreceğini söylemiştik. Bu konuda haklı çıkmaktan da mutlu değiliz” dedi.
 

VATANIN GELECEĞİ
Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden ilçe başkanı Aydın Ünlü ise “Pazar günü Taksim`de meydana gelen olayları kınıyoruz. Yaralananların tamamına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bizler seçime kadar elimizden geleni yapacağız. Toplantımızda da ifade edildiği gibi iktidar partisi ve bizler için artık bu seçim normal bir seçim olmaktan çıkmıştır. Vatanın geleceği önemlidir” diye konuştu. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaret sohbet şeklinde devam etti.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ