KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Saadet İzmit İlçe Erbakan’ı bekliyor
Saadet İzmit İlçe Erbakan’ı bekliyor
Siyaset
28 Aralık 2010 Salı 14:00
  • 788
  • 1

Saadet İzmit İlçe Erbakan’ı bekliyor

SP İzmit İlçe Başkanı Mustafa Can, 16 Ocak’ta ilimize gelecek olan Necmettin Erbakan’ı ‘Efsane başbakan geri döndü’ sloganlarıyla karşılayacaklarını söyledi

Saadet Partisi İzmit İlçe Teşkilatı, haftalık yönetim kurulu toplantısını önceki gün gerçekleştirdi. İlçe başkanı Mustafa Can bu toplantıda 2010 yılının genel değerlendirmesini yaptıklarını, yeni yılda da neler yapılması gereğinin üzerinde tartıştıklarını söyledi. Açıklamalarında genel başkanları Necmettin Erbakan`ın 16 Ocak tarihinde kentimize geleceğini hatırlatan ilçe başkanı Can, Erbakan`ı “Efsane Başbakan Geri Döndü” sloganlarıyla karşılayacaklarını ve akabinde devam edecek organizasyonları başarıyla ortaya koyacaklarını bildirdi.
Yeni yılla birlikte Türk siyasetinin önemli bir dönemece gireceği iddiasında da bulunan Mustafa Can, genel başkanları Erbakan`ın 2011`e damgasını vuracağını savundu. Mustafa Can bu iddiasının altını da şu ifadelerle doldurdu; “AKP`nin inandırıcılığı kalmadı. Tarım ve ticaretin geliştiğini söylüyorlar. Esnaf dükkan kapatıyor, 1 milyon ton buğday ithaline zorunlu kalıyoruz. Emekli açlığa terk edilmiş durumda. İşsizliği almış başını gidiyor. Türk halkı çarenin neresi olduğunu biliyor. 2011`deki genel seçimlerde, Genel başkanımız Necmettin Erbakan liderliğinde ülke saadete kavuşacak”
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ