KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Saadet Partisi Körfez’de kongreye hazırlanıyor
Saadet Partisi Körfez’de kongreye hazırlanıyor
Siyaset
Nabi Yazıcı
13 Mart 2018 Salı 14:42

Saadet Partisi Körfez’de kongreye hazırlanıyor

Saadet partisi Körfez İlçe’de, 15 Nisan’da ilçe kongresi yapılacak. Önceki gün yapılan panelde de gündeme gelen ve katılan teşkilat yönetimleri ile ön temayül yoklaması yapılan kongre için yeni ve daha etkili bir liste hazırlanıyor.

Özellikle son gelişmeler ve Saadet Partisi’nin en etkili siyasi partilerden biri haline gelmesiyle, yapılacak kongreler de daha çok önem kazanmaya başladı.

Körfez’de, başarılı bir çalışma dönemi yaşayan ve yaptığı çalışmaları beğenilen mevcut Başkan Ömer Faruk Coşkun’un yeniden ve takviyeli listeyle katılması beklenen kongre, 15 Nisan Pazar günü Tütünçiftlik Belediye Kültür Merkezi’nde yapılacak.

 

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu