KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7855 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.4302 TL
Kocaeli Zirve
Yalçın Eldoğan yönetime girmiyor
Yalçın Eldoğan yönetime girmiyor
Kocaelispor
23 Nisan 2010 Cuma 17:13
  • 5

Yalçın Eldoğan yönetime girmiyor

27 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Kocaelispor kongresinde yönetim listesinde yer alacağı açıklanan Yalçın Eldoğan, işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu görevi kabul etmeyeceğini açıkladı

Ersoy da girmiyor
Kocaelispor Yönetim Kurulu listesini hazırlamaya çalışan başkan Muammer Çelik`e bir şokta Yalçın Eldoğan yaşattı. Yeşil siyahlı yönetimde yer alacağı açıklanan Eldoğan, işlerinin çok yoğun oluşu ve ayda en az üç hafta yurt dışında kalması nedeniyle yönetim kurulu listesinde yer almayacağını açıkladı. İdris Ersoy`dan sonra Yalçın Eldoğan da listede yer almayacağın açıkladı.

İşlerim çok yoğun
Kocaelispor Yönetim Kurulu`nda yer alamayacağını vurgulayan Eldoğan, “İşlerimin yoğunluğu nedeniyle sık sık yurt dışına çıkıyorum. Kocaelispor`un ne maçlarına gidebiliyorum ne de yönetim kurulu toplantılarına katılabiliyorum. Bu şartlarda yönetim kurulu listesinde ismimin bulunmasının gereksiz olduğunu düşünüyorum. Yönetim kurulu listesinde yer almayacağım ancak, destek olacağım”dedi.

Kocaelispor`un bu kentin markası olduğuna dikkat çeken Eldoğan, “Kocaelispor için bu zamana kadar üzerime ne düşüyorsa yerine getirdim. Bundan sonra da ihtiyaç duyulduğu noktada gereken neyse yardımcı olmaya çalışırım. Yönetim kurulu listesinde yer almayışımın tek nedeni işlerimin yoğunluğudur, Bu konuyu farklı noktalara çekerek, başka bahane aranmasını istemiyorum”şeklinde konuştu.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ