KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Saadetliler, Pehlivan’ı şikayet etti
Saadetliler, Pehlivan’ı şikayet etti
Siyaset
16 Aralık 2011 Cuma 11:34
  • 2712
  • 0

Saadetliler, Pehlivan’ı şikayet etti

SP Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan, kongresini bitiren Körfez Balkan Türkleri Derneği’ne ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu, Yunus Pehlivan’ı şikayet etti

Saadet Partisi (SP) Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan ile yönetim kurulu üyeleri; Süleyman Duman, Ali Tahtalı ve Vedat Yavuz ile birlikte kongresini henüz tamamlayan Körfez Balkan Türkleri Derneği`nin yeni yönetimini ziyaret etti. Derneğin yeni başkanı İlhan Topaloğlu ve yönetimine başarılar dileyen SP`liler, Balkan Türkleri`ne Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan`ı şikayet etti. Dernek başkanı Topaloğlu ise, hedeflerini paylaştı.


PAZARLAMACI BAŞKAN

Dernek binasında gerçekleşen ziyarette SP`li ilçe başkanı Recep Sarıdoğan, derneklerin hemşehrilerine sahip çıkmakla görevli olduklarını söyledi. Konuşmasına ilçe belediye başkanı Yunus Pehlivan`ı eleştirerek devam eden Sarıdoğan, “Belediyelerin bir görevi de dernek ve vakıf gibi kuruluşlara yer temin etmektir. Ne yazık ki iktidarın belediye başkanı, Körfez`de bütün belediye arsalarını pazarlayarak satmadık yer bırakmadı” dedi.


BİNAYA KAVUŞACAĞIZ

Sarıdoğan, “Çoğu gitti azı kaldı. Yaklaşık 2,5 yıl sonra halkımız Körfez Belediyesi`ne mutlaka SP`li bir başkanı oturtarak efsane belediyeciliğin nasıl yapıldığını hizmetiyle değil, başbakanın rüzgarıyla seçilen belediye başkanına öğreteceğiz” diye konuştu. Dernek başkanı İlhan Topaloğlu ise, 800`ün üzerinde olan üye sayısını artırarak Körfez`in ve bölgenin en güçlü derneği olacaklarını ve Balkan Türkleri`ne bir bina yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ