KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Saral’ın yönetimi 45 güne kaç kişiye düştü?
Saral’ın yönetimi 45 güne kaç kişiye düştü?
Siyaset
01 Aralık 2011 Perşembe 10:16
  • 2598
  • 19

Saral’ın yönetimi 45 güne kaç kişiye düştü?

Bir zamanlar ülkemizin en büyük ve en köklü partilerinden olan Demokrat Parti şimdi can çekişiyor ve deyim yerindeyse tabela partisi haline geldi.

Ülke çapında varlığı ve yokluğu belli olmayan DP`nin ilimizdeki durumu da içler acısı.
Parti var mı yok mu belli değil. Partinin il başkanı muhalefet yapacağı yerde Başbakan Erdoğan`ın kendisine gönderdiği mektubu yayınlayarak aleni bir yalakalık yapıyor.
45 gün önce genel merkez tarafından DP İl Başkanlığına atanan Sinan Saral partiyi ileri götüreceği yerde daha da geri götürüyor.
Bunu ilk atandığı günlerde sizlere buradan aktarmıştık. Şimdi söylediklerimiz tek tek çıkıyor. Sinan Saral 45 gün önce 50 kişilik açıkladığı il yönetim kurulunun neredeyse yarısını kaybetti. 50 kişilik il yönetim kurulunu bile oluşturamıyor, adam bulup yazamıyor Sinan Saral.
Önceki gün genel merkeze 29 kişi bildirebildi ve 29 kişi onaylattı Sinan Saral.
Çünkü 45 gün önce açıkladığı 50 kişilik il yönetim kurulundan 21 kişi yollarını hemen ayırdı ve ayrıldı Sinan Saral`ın yönetiminde.
Kocaeli gibi bir ilde 50 kişilik il yönetim kurulunu bile oluşturamayan il başkanının durumunu varın siz düşünün.
İşte Sinan Saral ile yolunu ayıran bazı il yönetim kurulu üyelerinin adları;
Murat Aydoğdu, Yalçın Gümüş, Halil Kaya, Cem Dayanç, Ahmet Kıyıcı, Saime Öz, Çiğdem Erçakallı, Turan Kurhan, Hüseyin Kanık, Ramazan Uluerler, Murat Sağır, Volkan Çevik, Celalettin Işık, Ali Alkan, Engin Akgün, Nihat Kara, Vedat Genç, Sedat Uyanık

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ