KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Sarıbay’a hemşehri morali
Sarıbay’a hemşehri morali
Siyaset
24 Kasım 2009 Salı 15:11
  • 982
  • 0

Sarıbay’a hemşehri morali

İzmit Çukurovalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdoğan Davut ve yönetim kurulu üyeleri önceki gün CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Aslen Hataylı olan CHP`nin yeni il başkanı Cengiz Sarıbay önceki gün makamında İzmit Çukurovalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdoğan Davut, yönetim kurulu üyeleri Aziz Opak, Bilal Doğan, Mustafa Akkulakoğlu, Mehmet Dolgun, Cabbar Koyurtgan ve Güngör Mırza`yı kabul etti. Dernek başkanı Erdoğan Davut, ziyarette Güngör Mırza`nın hazırladığı Çukurova yöresi meyvelerinden oluşan meyveli sepet buketini CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay`a takdim etti.
 

HEMŞEHRİYE DESTEK SÖZÜ
Hemşehrilerini büyük bir memnuniyetle kabul eden başkan Sarıbay, hediyeyi çok beğendiğini dile getirerek hemşehrilerine teşekkür etti. Sarıbay ayrıca bugünlerde sivil toplum örgütlerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu da kaydetti. Aynı zamanda Cengiz Sarıbay ile hemşehri olan dernek başkanı Erdoğan Davut ise her zaman yaşadıkları il ve ülke sorunlarına bir sivil toplum örgütü olarak müdahil olacaklarını söyledi.
 

LAYIK OLMAK İÇİN
Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette başkan Sarıbay`ı kutlayan dernek yöneticileri Sarıbay`a olan güvenlerini ileterek, CHP`nin hak ettiği günlere kavuşacağını, ülkenin buna ihtiyacı olduğunu da dile getirdi. Başkan Sarıbay ise ziyaretten memnun olduklarını söyleyerek kendilerine duyulan güvene layık olmak için çalışacaklarını ifade etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ