KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Sarıdoğan ve Aktaş bayan emekçilerle buluştu
Sarıdoğan ve Aktaş bayan emekçilerle buluştu
Siyaset
Nabi Yazıcı
08 Mart 2019 Cuma 14:11
  • 3251
  • 2

Sarıdoğan ve Aktaş bayan emekçilerle buluştu

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler ve ziyaretler yapılırken, Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan ve Meclis Üyesi adayı Murat Aktaş, Ağadere Caddesi’nde çalışan ve işyeri olan bayan emekçilerle buluştu.

Recep Sarıdoğan, hanımların her zaman kendileri için değerli olduğunu ve ailenin temel taşım olarak gördüklerini belirterek, “Emekleri ile aile ekonomisine katkı veren, kendi ayakları üzerinde durarak, hayat mücadelesi veren hanımlarımıza her zaman saygımız büyüktür. Belediyeyi aldığımızda ve ardından da iktidara ulaştığımızda hanımlara yönelik projelerimiz, onlara güç verecek çalışmalarımız olacaktır” dedi. Murat Aktaş’da buluşma sırasında hanımların hem evlerde, hem de aile ekonomisi çalışma hayatında önemli yeri olduğunu söyledi

 

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
Milli Görüş de Milsiz Görül Olmuş
Yazan: Ceyda EROGLU

Milli görüşüntek partisi saddet partisi derdi Necmettin Erbakan ama sanırım artık tek temsilcide havlu atmış. Hatırlıyorumda eskiden refah partisi kongre yada toplantılarında kadınlar erkekler ayrı oturur arayada perde koyarlardı. O perdey eben hep haya perdesi derdim. Şimdi bu resimleri görünce haya perdesi kaldırılmış. Yazık çok yazık.

1 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Yazan: ....

Murat aktas meclis uyeligini hak ediyor

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ