KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Seçmen kütüğünüzü İzmit’e alın
Seçmen kütüğünüzü İzmit’e alın
Siyaset
29 Kasım 2012 Perşembe 08:07
  • 899
  • 0

Seçmen kütüğünüzü İzmit’e alın

CHP İzmit İlçe Üniversite Komisyonu’nun toplantısına katılan ilçe başkanı Selman Yıldırım, üniversiteli gençlerden kendileriyle birlikte 100 kişinin seçmen kütüğünü İzmit’e almalarını istedi

CHP İzmit İlçe Üniversite Komisyonu önceki akşam parti binasında bir toplantı yaptı. Toplantıya; İzmit ilçe başkanı Selman Yıldırım, ilçe gençlik kolları başkanı Caner Arduç ve komisyon başkanı Nermin Karataş katıldı. Gençlere çeşitli nasihatlerin yanı sıra görevler de veren başkan Yıldırım, beraberlerinde 100 kişinin daha seçmen kütüğünü Kocaeli`ye almalarını istedi. Yıldırım, 2014 yerel seçimleri için gençlerin görev ve sorumluluk alması gerektiğini belirtti.

 
EVDE MUAYENE
Yıldırım`ın ardından konuşan komisyon başkanı Nermin Karataş, komisyonun öncelikli amacının bütün fakültelerde temsilcilik oluşturmak olduğunu belirtti. Eğitim projeleriyle 10 kişiye ders vereceklerini, sağlık projeleri kapsamında maddi imkanı olmayanların evlerine gidip onları muayene edeceklerini de söyleyen Karataş, üniversiteli arkadaşlarının evlerine ziyaretler gerçekleştireceklerini de kaydetti.
 
ÜNİVERSİTE KOMİSYONU
Nermin Karataş başkanlığında oluşturulan üniversite komisyonu ise şu isimlerden oluşuyor; Hasan Dilli, Mahir Doğuş Ertükel, Fırat Sukuşu, Mert Kaval, Erkan Sansar, Gökhan Çaylak, Buket Devrim Soykan, Yunus Emre Eldeniz ve Uğur Günay`dan. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ