KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
Şeker söylemişti! Haklı çıktı
Şeker söylemişti! Haklı çıktı
Siyaset
12 Ocak 2019 Cumartesi 13:30
  • 3978
  • 0

Şeker söylemişti! Haklı çıktı

AK Parti’nin ilimizdeki 12 ilçe başkanını açıklamasıyla birlikte AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker MHP’ye ilçe verilmeyecek çıkışı ile haklı çıktı

AK Parti Kocaeli İlçe Belediye Başkan adayları açıklandı. Adayların açıklanmasıyla birlikte AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak  ‘Kocaeli’de MHP’ye belediye başkanlığı verileceğini beklemiyorum’ demişti. Şeker’e yaptığı açıklamanın ardından yanıt gecikmemiş ve MHP il başkanı Aydın Ünlü cevap vermekte gecikmedi İlyas Şeker’e ve ‘ Bunlar kendi düşünceleri, kendini bağlar’ diyerek kestirip atmıştı. Dün gece AK Parti’de adayların açıklanmasıyla birlikte MHP’ye ilçe bırakılmadı.

 

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ