KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7084 TL
  • 6.3256 TL
  • 7.3880 TL
Kocaeli Zirve
Mehmet Ali Kağıtçı’da zorlu randevu
Mehmet Ali Kağıtçı’da zorlu randevu
Amatör Futbol
21 Nisan 2010 Çarşamba 14:41
  • 0

Mehmet Ali Kağıtçı’da zorlu randevu

İkinci Amatör Küme C Grubu’nda Pazar günü Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda play-off grubuna kalacak üçüncü takımın belirleneceği karşılaşma MAP Kavaklıspor ile Yenidoğan Serdar arasında oynanacak

MAP Kavaklıspor ligin ikinci yarısı ile birlikte oynadığı karşılaşmalarda başarılı sonuçlara imza atarken  ilk üç için iddialı duruma geldi. MAP Kavaklıspor ile ligin ikinci yarısında üç hoca değişikliği yapan ve istediği sonuçları alamayarak ilk üç iddiasını zora sokan Yenidoğan Serdarspor arasındaki kritik müsabaka Pazar günü Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda oynanacak. Bu maçtan ortaya çıkacak sonuç ilk üç sırayı belirleyecek.

Yıldız: Çıkışa devam edeceğiz
MAP Kavaklıspor Antrenörü Ramazan Yıldız, ligin ikinci yarısında iyi bir grafik yakaladıklarını ve Pazar günü oynayacakları Yenidoğan Serdarspor karşılaşmasını kazanarak play-off grubuna kalma yolunda avantaj yakalayacaklarını söyledi. Rakiplerinin eksik yönlerini çok iyi analiz ettiklerini ve bunu Pazar günü oynayacakları karşılaşmada en iyi şekilde değerlendirerek karşılaşmayı kazanacaklarını vurguladı.

Tezcan: çıkış maçımız olacak
Yenidoğan Serdarspor Antrenörü İlhan Tezcan yaptığı açıklamada çok kritik günlerde takımın başına geldiğini yaptıkları çalışmalarda önemli olan futbolcuların morallerini yüksek tutmak için çalışmalar yaptıklarını belirtti. İyi bir ekibe sahip olduklarını ve Pazar günü oynayacakları müsabakanın kendileri için kader müsabakası olduğunu futbolcularda bunun bilincinde olduklarını ve mutlaka kazanmak istediklerini söyledi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ