KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1666 TL
  • 6.7111 TL
  • 7.9935 TL
Kocaeli Zirve
Şener Söğüt çalışanlara gül dağıttı
Şener Söğüt çalışanlara gül dağıttı
Siyaset
01 Mayıs 2019 Çarşamba 14:40

Şener Söğüt çalışanlara gül dağıttı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 1 Mayıs Dünya Emek ve Dayanışma Günü’nü sahaya inip, çalışmakta olan personele gül dağıtarak kutladı.

Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt ve ekibi ile birlikte sahada hizmette olan personeli ziyaret etti. Şener Söğüt, çalışan temizlik personeli ilşe başladığı ziyaretlerine yine sahada olan diğer çalışanlarla devam etti ve gül dağıtarak işçi bayramlarını kutladı. Şener Söğüt, önce insan diyerek yola çıktıklarını ve gönüllere hitap edeceklerini ifade ederek, “Bizim için aynamız olan çalışan personel çok önemlidir. Onların alın terlerinin hakkını vererek, hak ettiği değerleri göstererek yanlarında olacağımızı ifade edeceğiz. Çalışanların huzurlu ve ailelelri ile birlikte mutlu olmaları için yapılması gerekenler her zaman yapılacaktır. Bu kapsamda tüm işçilerin, emekçilerin gününü kutluyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Başıbozukluk
Yazan: Körfezli

Körler Sağırlar Birbirini Ağırlar , Bu ne perhiz Bu ne Lahana Turşusu , Daha Önce Meşrubat işlerinde Kamyonda Çalışan Belediyenin Temizlik İşlerine mi verildi Ne günlere kaldık !!!!!!!!!!!!!!!!!

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ