KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Şener Söğüt sabaha kadar uyuyamadı
Şener Söğüt sabaha kadar uyuyamadı
Siyaset
Nabi Yazıcı
12 Ocak 2019 Cumartesi 12:29
  • 7601
  • 1

Şener Söğüt sabaha kadar uyuyamadı

AK Parti Körfez Belediye Başkan adaylığı belli olan Şener Söğüt, geç saatlerde adaylığının duyulmasıyla tebrik telefonlarına cevap vermekten yoruldu.

Körfez’de son ana kadar belli olmayan adaylık yarışında sürekli listeler havada uçuşurken, gurup dağılıp evlerine gittikten sonra geç saatlerde beklenen telefon geldi ve Şener Söğüt’ün adaylığı belli oldu. Özel bir salonda arkadaşlarıyla toplu halde bekleyen Şener Söğüt, adaylığının belli olmasıyla birlikte sevincini ilk olarak burada kutladı.

Daha sonra geç saatlerde eve giden Şener Söğüt, arka arkaya gelen telefonlara cevap vermekte zorlandı. Şener Söğüt, yaptığı ilk açıklamada, saha çalışmalarına devam edeceklerini ve hizmetlere kaldıkları yerden devam edip, projeleri tamamlayarak, yeni projeleri de uygulamaya sokacaklarını, ilçede rekor oyla seçimi alacaklarını ifade etti.

Söğüt, birlikte yola çıktıkları aday adayı tüm arkadaşlarına ve mevcut belediye başkanına da teşekkür ederek, bundan sonra da yine birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
şener sögüt kimdir
Yazan: x.y

benim o kadar bilgim yok ama ismail baran gibi sevilmeyen bir sahs olduguna inanıyorum bence ali çakır olmalıydı körfez için en verimli insan o olurdu

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ