KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
Şener Söğüt sabaha kadar uyuyamadı
Şener Söğüt sabaha kadar uyuyamadı
Siyaset
Nabi Yazıcı
12 Ocak 2019 Cumartesi 12:29
  • 6386
  • 1

Şener Söğüt sabaha kadar uyuyamadı

AK Parti Körfez Belediye Başkan adaylığı belli olan Şener Söğüt, geç saatlerde adaylığının duyulmasıyla tebrik telefonlarına cevap vermekten yoruldu.

Körfez’de son ana kadar belli olmayan adaylık yarışında sürekli listeler havada uçuşurken, gurup dağılıp evlerine gittikten sonra geç saatlerde beklenen telefon geldi ve Şener Söğüt’ün adaylığı belli oldu. Özel bir salonda arkadaşlarıyla toplu halde bekleyen Şener Söğüt, adaylığının belli olmasıyla birlikte sevincini ilk olarak burada kutladı.

Daha sonra geç saatlerde eve giden Şener Söğüt, arka arkaya gelen telefonlara cevap vermekte zorlandı. Şener Söğüt, yaptığı ilk açıklamada, saha çalışmalarına devam edeceklerini ve hizmetlere kaldıkları yerden devam edip, projeleri tamamlayarak, yeni projeleri de uygulamaya sokacaklarını, ilçede rekor oyla seçimi alacaklarını ifade etti.

Söğüt, birlikte yola çıktıkları aday adayı tüm arkadaşlarına ve mevcut belediye başkanına da teşekkür ederek, bundan sonra da yine birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
şener sögüt kimdir
Yazan: x.y

benim o kadar bilgim yok ama ismail baran gibi sevilmeyen bir sahs olduguna inanıyorum bence ali çakır olmalıydı körfez için en verimli insan o olurdu

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ