KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Serdar Kaman ANKARA’YA ÇAĞRILDI
Serdar Kaman ANKARA’YA ÇAĞRILDI
Siyaset
27 Kasım 2017 Pazartesi 17:17
  • 1776
  • 0

Serdar Kaman ANKARA’YA ÇAĞRILDI

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı için ismi geçen kişilerden olana  Dr. Serdar Kaman Ankara’ya çağrıldı

Meral Akşener’İn Genel Başkanı olduğu İYİ Parti’nin Kocaeli İl Başkanlığı için ismi geçen adaylardan olan Dr. Serdar Kaman Ankara’ya çağrıldı.

 

Koray Aydın tarafından Ankara’ya çağrılan Kaman,’ın yüksek ihtimalle il başkanlığına atanması bekleniyor. Geçmişte Demokrat Parti’de siyaset yapan Kaman gazetemize yaptığı açıklamasında, " Koray Aydın ile görüştüm yarın sabah (salı) 07.30'da Ankara'ya doğru yola çıkacağım. Saat 11.00 gibi de Koray Aydın bey ile görüşeceğim." dedi.

 

Serdar Kaman'ın  MHP’den Kocaeli milletvekili adayı olarak gösterilen isimlerden biri olmuş, geçtiğimiz haftalarda da verdiği dilekçe ile MHP’den istifa etmişti. 

 

Serdar Kaman'ın yarın genel merkezde yapacağı görüşmede İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı olarak atanması bekleniyor.

 

DİĞER HABERLER

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

Büyükakın’dan ‘sosyal medya’ mitingi

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve İl Başkanı Emre Kahraman’ın moderatörlüğünü üstlendiği Sosyal Medya Mitingi’nde binlerce genç ile buluştu. Büyükakın, gençlerle ilgili projelerden kent yönetimine, adaylarla ilgili değerlendirmelerinden Gebze’deki Hünkar Çayırı’na, ekolojik turizmden, ulaşım projelerine kadar pek çok konuda gelen sorulara yanıt verdi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ