KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Sirmen: Aday değilim
Sirmen: Aday değilim
Siyaset
18 Eylül 2009 Cuma 10:59
  • 2717
  • 9

Sirmen: Aday değilim

Partili çevrelerde il başkanlığı için adı geçen ve aday olacağı iddia edilen Sefa Sirmen gazetemize yaptığı açıklamada böyle bir şeyi kesinlikle düşünmediğini belirtti

AKTİF GÖREV ALMAM
Partide bundan sonra aktif görev almasının mümkün olmadığını dile getiren Sefa Sirmen, “Benim bundan sonraki görevim ve misyonum iyi insanların, genç, dinamik, herkesin saygınlığını kazanmış isimlerin yönetimlerde yer almasını sağlamaktır. Bunun için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım, yapacağım da' dedi.

İL BAŞKANI OLMAM

29 Mart yerel seçimleri öncesinde, o günkü koşullar gerektirdiği için il başkanlığına aday olduğunu ve bu görevi de iyi bir şekilde yerine getirdiğine inandığını söyleyen Sirmen, “Ama artık benim il başkanlığı gibi bir göreve talip olmam, il başkanlığına aday olmam söz konusu değil. Partide bu görevi yapacak pek çok arkadaşımız var' diye konuştu.

NE GÖREV VERİLİRSE

Sirmen, şöyle devam etti: “Ben yıllarımı bu partiye verdim. Particiliği de iyi bilirim. Bu parti beni istediğim her göreve getirdi. Bundan sonra da partim beni nerede görmek isterse orada görev alırım. Ama partide aktif bir görev almam söz konusu değil. CHP`nin Kocaeli`de eski günlerine dönmesi için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım.

PARTİMDEN KOPMAM
Partide aktif olarak görev almam, ama bu partinin sıkıntılarını aşması içinde elimden gelen ne varsa yaparım. Örgüt seçimlerinde de bana düşen ne görev varsa yapacağım. Öncelikle delege seçimlerinin demokratik bir ortamda yapılması için gerekenleri yapmaya çalışacağım. Partiye katkı sunmak için ille de il başkanı olmak gerekmiyor.'

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ