“Siyaset kutuplaştırmamalı”
“Siyaset kutuplaştırmamalı”
Siyaset
13 Mart 2018 Salı 09:50
  • 1376
  • 0

“Siyaset kutuplaştırmamalı”

İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı Beyler Sevindik il kongresine ilişkin değerlendirmesinde, “Siyaset bizi kutuplaştırmamalı” dedi

İYİ Parti İl Teşkilatı’nın önceki gün gerçekleşen kavgalı kongre sonrası değerlendirmede bulunan İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı Beyler Sevindik, iyi niyetli konuştu. Sevindik, “Siyaset seçim günlerinde hızlı olabilir. Diğer günlerde biz vatandaş olarak, Çayırova olarak beraberlik içindeyiz ve öyle olmalıyız. Siyaset, siyasi düşünce farklılıklarımız bizi kutuplaştırmaya itmemeli” dedi.

 

Herkese Yetecek Yönetici Kadememiz Yok Ama Herkese Yetecek Sevgimiz Var

İYİ Parti İl Teşkilatı kongresinin hayırlı olmasını dileyen Sevindik, “Öncelikle kongremiz hayırlı olsun. İstişareler ile yapılan değerlendirmeler sonucu ufak tefek değişiklikler ile yönetimimiz belirlendi. Bizim gibi iktidara yürüyecek partilerde, istek ve ihtiyaçlar çok olabilir. Herkese yetecek kadar yönetim kadememiz yok ama herkese yetecek kadar sevgimiz var. Birlik beraberliğimiz var” dedi.

 

Görev Almak İsteyenler Hararetli Olur

Sevindik kavgaya kadar uzanan gerilimlere ilişkin ise, “Hedefi iktidar olan, milletin teveccüh ettiği, insanların sevgisini gören bir partiyiz. Böyle partilerde görev almak isteyenler hararetli olur, saygı duyuyoruz. Ben elbette böyle tatsızlıkların olmamasından yanayım ama bu tür geçici tatsızlıklar bizim birlik beraberliğimizi bozmaz” diye konuştu.

 

Küskünlük Yok Görev Aşkı Var

Aktif çalışma yapmak isteyip yönetim kademelerinde yer bulamayanların ama komisyonlar ama istişare kurulları üzerinden yapılacak değerlendirmeler ile aktif hale gelebileceğini kaydeden Sevindik, “Bizde kızgınlık küskünlük yok, görev aşkı var” dedi.

 

Şekerpınar’da Teşkilatlanma Hazırlığı Sürüyor

İYİ Parti Çayırova İlçe Teşkilatı olarak kısa vadede mahalle teşkilatları yapılanmalarının oluşacağını, Şekerpınar’da ilçe başkanlığı nezdinde güzel bir mahalle teşkilatını açacaklarını belirten Sevindik, “Parti teşkilatımız sabah 10.00’dan akşam 21.00’e kadar açık. Biz hiçbir ayrım kabul etmeksizin tüm vatandaşlarımızı teşkilatımıza çayımızı içmeye davet ediyoruz. Siyaset seçim günlerinde hızlı olabilir. Diğer günlerde biz vatandaş olarak, Çayırova olarak beraberlik içindeyiz ve öyle olmalıyız. Siyaset, siyasi düşünce farklılıklarımız bizi kutuplaştırmaya itmemeli” diye konuştu.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

Yıkım yeni başladı, veliler tedirgin

Yazan: Halk

Yorum: Neden okullar tatil olduğunda yapılmadı

KENT REHBERİ