KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
“Siyaset kutuplaştırmamalı”
“Siyaset kutuplaştırmamalı”
Siyaset
13 Mart 2018 Salı 09:50

“Siyaset kutuplaştırmamalı”

İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı Beyler Sevindik il kongresine ilişkin değerlendirmesinde, “Siyaset bizi kutuplaştırmamalı” dedi

İYİ Parti İl Teşkilatı’nın önceki gün gerçekleşen kavgalı kongre sonrası değerlendirmede bulunan İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı Beyler Sevindik, iyi niyetli konuştu. Sevindik, “Siyaset seçim günlerinde hızlı olabilir. Diğer günlerde biz vatandaş olarak, Çayırova olarak beraberlik içindeyiz ve öyle olmalıyız. Siyaset, siyasi düşünce farklılıklarımız bizi kutuplaştırmaya itmemeli” dedi.

 

Herkese Yetecek Yönetici Kadememiz Yok Ama Herkese Yetecek Sevgimiz Var

İYİ Parti İl Teşkilatı kongresinin hayırlı olmasını dileyen Sevindik, “Öncelikle kongremiz hayırlı olsun. İstişareler ile yapılan değerlendirmeler sonucu ufak tefek değişiklikler ile yönetimimiz belirlendi. Bizim gibi iktidara yürüyecek partilerde, istek ve ihtiyaçlar çok olabilir. Herkese yetecek kadar yönetim kadememiz yok ama herkese yetecek kadar sevgimiz var. Birlik beraberliğimiz var” dedi.

 

Görev Almak İsteyenler Hararetli Olur

Sevindik kavgaya kadar uzanan gerilimlere ilişkin ise, “Hedefi iktidar olan, milletin teveccüh ettiği, insanların sevgisini gören bir partiyiz. Böyle partilerde görev almak isteyenler hararetli olur, saygı duyuyoruz. Ben elbette böyle tatsızlıkların olmamasından yanayım ama bu tür geçici tatsızlıklar bizim birlik beraberliğimizi bozmaz” diye konuştu.

 

Küskünlük Yok Görev Aşkı Var

Aktif çalışma yapmak isteyip yönetim kademelerinde yer bulamayanların ama komisyonlar ama istişare kurulları üzerinden yapılacak değerlendirmeler ile aktif hale gelebileceğini kaydeden Sevindik, “Bizde kızgınlık küskünlük yok, görev aşkı var” dedi.

 

Şekerpınar’da Teşkilatlanma Hazırlığı Sürüyor

İYİ Parti Çayırova İlçe Teşkilatı olarak kısa vadede mahalle teşkilatları yapılanmalarının oluşacağını, Şekerpınar’da ilçe başkanlığı nezdinde güzel bir mahalle teşkilatını açacaklarını belirten Sevindik, “Parti teşkilatımız sabah 10.00’dan akşam 21.00’e kadar açık. Biz hiçbir ayrım kabul etmeksizin tüm vatandaşlarımızı teşkilatımıza çayımızı içmeye davet ediyoruz. Siyaset seçim günlerinde hızlı olabilir. Diğer günlerde biz vatandaş olarak, Çayırova olarak beraberlik içindeyiz ve öyle olmalıyız. Siyaset, siyasi düşünce farklılıklarımız bizi kutuplaştırmaya itmemeli” diye konuştu.

 

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu